Potravinářská výrobní společnost HOPI POPI, a.s. se sídlem v Olomouci nabízí volnou pracovní pozici

Finanční manažer

Popcorn - symbol kina a pohody u televize. Jak se ale vyrábí, kolik to vše stojí a dá se na tom vůbec vydělat? Otázky, které určitě budou zajímat našeho nového finančního manažera...

Co budete dělat a co bude výsledkem Vaší práce?

Mezi Vaše základní zodpovědnosti bude patřit řízení cash - flow na denní i dlouhodobé bázi. Pro zajištění stabilního toku peněz budete komunikovat s dodavateli i se zákazníky. Budete využívat bankovní úvěry, forwardy i faktoring.

Dále se budete aktivně podílet na tvorbě kalkulací prodejních i výrobních cen. Na tomto procesu budete pracovat s lidmi napříč celou společností - s nákupem, výrobou, obchodem, vývojem, kvalitou. Budete garantem správně spočítaných nákladů a obchodních marží.

Veškerou činnost společnosti nakonec vyhodnotíte v manažerských výsledcích a controllingových reportech. Zde uplatníte své znalosti Excelu - kontingenčních tabulek, makra.

Čekají Vás také nárazové úkoly jako např. na podzim sestavení rozpočtu na příští rok, různé analýzy dle potřeb majitelů, kolegů či banky.

Při své práci budete velmi úzce spolupracovat s majiteli společnosti, budete moci ovlivňovat její prosperitu dobře zvolenými nástroji a kvalitně připravenými podklady.

Vaše odborné vzdělání a praxe:

VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe min. 2 roky ve výrobním závodě

Cizí jazyky: Angličtina - denní komunikace ústně i písemně

Co by Vás mohlo potěšit nebo zaujmout?

Naše společnost vyváží 70% produkce do zahraničí a díky tomu budete i Vy pracovat v multikulturním prostředí.

Na svou práci budete mít klid ve své vlastní kanceláři.

Budete se přímo účastnit na řízení společnosti. Váš názor a vypracované podklady budou velmi ceněny a žádány.

Nástupní mzda: 40 000 - 70 000,- dohodou dle znalostí a zkušeností uchazeče

Pracovní smlouva: na dobu určitou 1 rok se zkušební lhůtou 6 měsíců, poté změna na dobu neurčitou

Firemní benefity: pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené, stravenky, možnost práce z domu

Lokalita: na okraji Olomouce, lehce dostupné autem i MHD

Nástup: ihned nebo dohodou

Společnost
HOPI POPI, a.s.
Adresa
Hamerská 624/19, Olomouc – Holice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Rozpočtář/kalkulant, Specialista reportingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.