Společnost CheckTerra s.r.o. byla založena v roce 2013.

Více o nás najdete na www.checkterra.cz

Vhodnému kandidátovi/kandidátce nabízíme pracovní příležitost na pozici :

- geodet(ka) / zeměměřič(ka)

Popis pozice

Hlavní náplní práce je:

- činnosti v terénu

  • měření GNSS
  • laserové skenování
  • měření s totální stanicí

- kancelářské zpracování naměřených dat

  • georeferencování a čištění mračen
  • vektorizace mračen
  • následná tvorba výkresové dokumentace a/nebo 3D modelu).

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání v oboru geodézie nebo stavebního směru

- řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

- znalost práce v programech např.:

  • KOKEŠ
  • MicroStation
  • Civil 3D
  • Revit
  • ArchiCAD
  • Cloud Compare apod.

- držitel(ka) autorizace UOZI

- zkušenosti s laserovým skenováním, digitální fotogrammetrií a s vektorizací mračen bodů

Nabízíme:

- pozice je vhodná jak pro absolventy tak pro seniorní odborníky

- mzdu 35.000 - 50.000 Kč

- pestrou a různorodou práci v zajímavém odvětví

Benefity:

- ntb a telefon k pracovním i soukromým účelům

- práce i z domova

- dovolená dle ZP

- v případě zájmu možnost spolupráce i na DPP/DPČ

- flexibilní začátek a konec pracovní doby

- vzdělávací kurzy / školení

- možnost napracovat si hodiny

- vyhrazený čas na inovace

Termín nástupu: dohodou.

Více o nás zjistite na www.checkterra.cz

Společnost
CheckTerra s.r.o.
Adresa
Praha – Zbraslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Geodet/zeměměřič, Projektant, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.