Bénéficielle, s.r.o. je poradenská společnost, která se od roku 2010 zabývá kromě poradenství i vyhledáváním kandidátů na nejrůznější pracovní pozice. (Licence MPSV ČR). Aktuálně pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na tuto pozici:

Projektový inženýr s NJ a AJ - Drážďany

Nadnárodní společnost s německým kapitálem a celosvětovým působením vyrábějící elektromotory všech velikostí hledá pro pobočku v Drážďanech kolegy na pozici Projektového inženýra. Základním předpokladem jsou odborné znalosti v oblasti elektro a jazyková vybavenost. Nabídkou je zaměstnání přímo v německé společnosti na dobu neurčitou s mnoha benefity. Pokud splňujete požadavky viz níže a zaujala Vás náplň práce a nabídka, může to být atraktivní příležitost právě pro Vás.

Základními požadavky jsou:

● Technické vzdělání v oblasti elektrotechniky/mechaniky.
● Odborné zkušenosti s řízením projektů
● Znalost elektrických strojů a jejich periferií
● Zkušenost se smluvními podmínkami v projektech
● Znalost kalkulace cen a nákladů
● Znalost řízení projektů
● Znalost štíhlého řízení
● Velmi dobrá znalost němčiny a angličtiny
● Znalost aplikací MS Office

Co můžete v této pozici očekávat?

● Náročné, ale zajímavé a rozmanité úkoly.
● Samozřejmě se vám dostane důkladného úvodního školení.
● Budete dostávat odměnu závislou na výkonu, která je stanovena kolektivní smlouvou, s vývojem platu a zvláštními odměnami (cca. 3.600 – 4.100 € v závislosti na kvalifikaci + Výkonnostní bonus po zkušební době)
● Samozřejmostí je pracovní smlouva na dobu neurčitou.
● 38hodinový pracovní týden s pružnou pracovní dobou a kontem pracovní doby.
● Možnost domácí kanceláře.
● Dovolenou 30 dní za kalendářní rok.
● Nabídku doplňují atraktivní další benefity, např. zdravotní péče, podnikové penzijní připojištění, podniková restaurace s vlastní kuchyní a zaměstnaneckou slevou, firemní/týmové akce, věcné benefity...

Náplň Vaší práce bude spočívat zejména v:

● Plánování, kontrole a monitorování prodejních projektů (zejména velkých projektů).
● Vedení projektových týmů
● Nezávislé komunikaci o projektu
● Hodnocení průběhu projektu
● Kontrole cílů projektu (termíny, náklady podle předběžné kalkulace, kvalita).
● Vedení (technických) jednání, koordinaci
● Organizaci/provedení přejímacích zkoušek
● Cestování podle potřeby

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Společnost
Bénéficielle, s.r.o.
Adresa
okres Ústí nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 3 600 – 4 100 EUR / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektromechanik, Project Manager, Technický ředitel/manažer, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura