Obchodní společnost působící na českém trhu již více jak 30 let v oblasti signmakingu a výroby reklamy. Dodavatel technologií a spotřebního materiálu pro výrobu reklamy.

Obchodní manažer pro prodej technologií

Náplň práce:

Aktivní prodej technologií pro výrobu reklamy a designu – velkoformátových tiskáren, řezacích systémů, laminátorů apod. Prezentace produktů a jejich následný prodej, péče o zákazníky. Zodpovědnost za správu vybrané skupiny zboží, komunikace se zahraničními dodavateli, účast na veletrzích, školení u zahraničních dodavatelů.

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk – schopnost komunikovat písemnou i ústní formou
  • schopnost rychlé orientace v oboru, vůli k získávání odborných znalostí
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • praktické zkušenosti z výroby reklamy, designu nebo grafické přípravy dat vítány
  • flexibilitu a spolehlivost
  • schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Nabízíme:

  • jistotu práce u stabilní společnosti
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • motivující systém odměňování
  • automobil, mobilní telefon
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Místo práce: Praha – Stodůlky

Termín nástupu: Ihned

Společnost
Bitcon spol. s r.o.
Adresa
Suchý vršek 2122/33, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bitcon spol. s r.o., Ing. Iveta Německá