Ahoj,

jsme Aquastyl, interiérové studio na Kladně, specializující se na koupelny s tradicí již od roku 1995.

Daří se nám dobře a i proto aktuálně procházíme modernizací naší společnosti a hledáme do našeho rodinného týmu Grafika / Grafičku orientující se v prostředí programů 3D vizualizací. Potřebujeme našim zákazníkům ukázat jejich skvělou novou koupelnu v dokonalé animaci, ještě předtím, než si ji rozhodnout instalovat. Pracujeme s programem Visoft a jsme s ním spokojeni.

Hledáme někoho, komu to rychle zapaluje, umí dobře reagovat, má nápady, dokáže si vždy poradit, neděsí se nových technologií / ba naopak a je komunikativní. Náš Aquastyl tým a atmosféra u nás je moc fajn, hledáme tedy někoho, kdo je nejen moc dobrý grafik, možná i s přesahem do stavebnictví, ale je také fajn.

Nabízíme velmi férové platové ohodnocení, bonusy z dotažených projektů v plánu ale hlavně příjemné pracovní prostředí ve fér kolektivu lidí, co svou práci mají rádi. Žádné žabomyší války natož kudly do zad a drby u nás nečekej, to co ale čekej je podpora, motivace a respekt.

Těšíme se na vaše životopisy s fotografií a telefonním číslem včetně průvodního dopisu, proč jsi ty ta nebo ten nejlepší pro nás. Budeme reagovat velmi rychle.


Informace o pozici

Společnost
AQUASTYL INTERNATIONAL, s.r.o.
Adresa
Dr. Steinera 39, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Architekt, Grafik, Designer, Projektant, Technolog ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

AQUASTYL INTERNATIONAL, s.r.o., Milan Zocher
00420603971173