Nadnárodní společnost Mentor Media byla založena v roce 1984 v Singapuru a je jedním z předních poskytovatelů služeb dodavatelského řetězce. Mentor Media je součástí švédské skupiny Elanders Group. Počet zaměstnanců ve skupině Elanders je 7 000. V Mentor Media CZ v Brně se zabýváme tiskem, balením a e-Commercí. Naše služby poskytujeme v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) a jsme jediným licencovaným pracovištěm Microsoftu pro tento druh činnosti v Evropě.

Sales Manager - Supply Chain

Náplň práce:

  • Plnění ročních KPI i obchodního plánu dle pokynů a ve spolupráci s obchodním managerem.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice nových klientů.
  • Provádění pravidelných analýz stávajících projektů s cílem zlepšit marže a životaschopnost projektů.
  • Koordinace komunikace mezi interními zainteresovanými stranami a zákazníky při přípravě a uzavření spolupráce i v průběhu spolupráce v případě potřeby.
  • Provádění pravidelných kontrol s interními zainteresovanými stranami s cílem poskytnout inovativní řešení.
  • Reporting a ad hoc úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka (Obchodního managera).

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Velmi dobrou znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem
  • Strategické analytické myšlení, dobré vyjednávací schopnosti a orientaci na zákazníka
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), časté cestování ve svěřeném regionu

Nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 dní sick days, 1 Mentor day/kalendářní rok.
  • stravenky (Sodexo karta) v hodnotě 180 Kč/odpracovaný den ode dne nástupu
  • příspěvěk na životní/penzijní pojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
  • možnost občasné práce z domova
  • multisport kartu, zvýhodněné mobilní tarify
  • odměnu za pracovní výročí
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • firemní akce v průběhu roku
  • občerstvení na pracovišti zdarma (voda, káva, čaj)
  • neformální pracovní prostředí nadnárodní společnosti, velmi přátelský kolektiv

Datum nástupu:

  • dle dohody (ideálně 02/2023)

Odkaz na firemní video:

Společnost
Mentor Media Czech s.r.o.
Adresa
Vlastimila Pecha 1302/2, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Marketingový ředitel/manažer, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mentor Media Czech s.r.o., Denisa Mockovčiaková