Soukromá Mateřská škola a základní škola pro děti s kombinovaným postižením SMILING CROCODILE, o.p.s. se zaměřuje na vzdělávání dětí a žáků s těžkým kombinovaným postižení. Škola má jednu třídu MŠ speciální a několik tříd ZŠ speciálních . Kapacita dětí v MŠ je 15 a kapacita žáků v ZŠ je 25. Škola je oficiálně registrována v Rejstříku škol.

Zdravotní sestra ve speciální škole

Požadujeme

Do mateřské a základní školy speciální a základní školy speciální pro děti s těžkým kombinovaným postižením SMILING CROCODILE, www.school.smilingcrocodile.org, v Praze 10 - Štěrboholech, hledáme zdravotní sestru, která bude zastávat funkci asistenta k dětem a žákům se speciálními potřebami a zároveň zdravotníka školy (dohled nad dětmi se zdravotním problémy, medikace, první pomoc atd.). Zkušenosti s prací s dětmi vítány. Kreativita, vřelý vztah k dětem. Komunikativnost a chuť týmově spolupracovat je podmínkou.

Nabízíme

Kreativní práci v příjemném rodinném prostředí malé školy, práce dle školského kalendáře (školní prázdniny), možnost práce na plný úvazek (v pracovní dny od 7:30 do 16 hodin), případně zájmu i na zkrácený pracovní úvazek. Práce dle školního kalendáře (školní prázdniny). Školní stravování, práce v nových prostorách zrekonstruované školy s novým vybavením.

Náplň práce

Práce s dětmi/žáky s těžkým kombinovaným postižením pod vedením zkušených pedagogů ve vzdělávacím programu SMILING CROCODILE - asistování a dopomoc dětem při výuce, hygieně, stravování, pobytu venku atd. Zastávání funkce zdravotníka školy - podávání léků a zajištění základních zdravotních úkonů dětem s postižením, první pomoc.


Informace o pozici

Společnost
Mateřská škola a základní škola pro děti s kombinovaným postižením SMILING CROCODILE, o.p.s.
Adresa
K učilišti 165/15, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 29 000 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Speciální pedagog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Mateřská škola a základní škola pro děti s kombinovaným postižením SMILING CROCODILE, o.p.s., Mgr. Dagmar Herrmannová
K Učilišti 165/15, 102 00 Praha 10 – Štěrboholy, Česko