Společnost Brenntag CR, s.r.o. zabývající se distribucí chemikálií se sídlem v Praze 9 hledá vhodného kandidáta/tku pro provoz v Chropyni na pozici:

HSE Specialist

Hledáme do našeho týmu profesionálního, komunikativního a proaktivního kolegu/kolegyni, který má zkušenosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Náplň práce:

* odpovídá za zdraví, bezpečnost práce a životní prostředí zaměstnanců na provozu BRENNTAG CR Chropyně
* odpovídá za dodržování předpisů o životním prostředí, bezpečnosti práce, bezpečnost technologických zařízení, vydávání povolení pro externí firmy, školení BOZP ve společnosti
* udržuje a pravidelně kontroluje systém bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí
* kontroluje plnění HSE podle české legislativy a korporátních pravidel Brenntag
* komunikuje s orgány státní správy a členy HSE Brenntag korporátního týmu
* spolupracuje s HSE manager pro CZ/SK
* provádí HSE kontroly provozu a kontroly přímo u zákazníka
* podílí se na vytváření předpisů, směrnic a jiných dokumentů
* podílí se na přípravě a vede výcvikové a školící programy HSE
* podílí se na plánu a řešení investičních technologických celků
* pravidelný reporting za svěřenou oblast v rámci korporace

Požadujeme:

* chemicko-technologické SŠ vzdělání
* znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem) , středně pokročilý (B2)
* praxe v oboru minimálně 3 roky
* znalost aktuální legislativy v oblasti BOZP (osvědčení BT výhodou)
* komunikativnost, zodpovědnost a dobré organizační schopnosti
* vysoká míra samostatnosti
* počítačové znalosti (Microsoft Excel a Word - pokročilý a Microsoft Outlook a PowerPoint - zázklady)
* řidičské oprávnění skupiny "B" (aktivní řidič)

Nabízíme:

* zázemí mezinárodní společnosti, která patří mezi lídry v distribuci na trhu
* zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, prémie, firemní jazykové kurzy, po roce zaměstnání další benefity - příspěvek na penzijní spoření/sport/dovolenou)
* nápoje a ovoce na pracovišti
* firemní akce a večírky
* pracoviště Chropyně
* nástup možný ihned

Společnost
Brenntag CR s.r.o.
Adresa
Komenského 75, Chropyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Doprava, logistika a zásobování, Ostraha a bezpečnost, Technik BOZP, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Brenntag CR s.r.o., Veronika Gubiová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.