SALESIANER MIETTEX mezinárodní společností zabývající se servisním pronájmem pracovních oděvů, jakož i servisním pronájmem textilií pro obory zdravotnictví a hotelnictví. Rodinná firma byla založena před 102 lety ve Vídni a ve svém oboru jsme lídry na trzích CEE/SEE s celkovým počtem 3.200 zaměstnanců.

Manažer kvality (QM,EMS) + Administrativa

Hledáme manažera kvality

Správa ISO dokumentace a dodržování procesů (ISO 9001, 14001)

Požadavky:

Vzdělání: upřednostňujeme ekologie nebo přírodovědný obor, popř. ekonomický směr (VŠ nebo specializovaný obor se zaměřením životní prostředí)

PC: MS Excel, Word, Powerpoint, Google Chrome

Cizí jazyky: němčina min. B2 (certifikát výhodou)

Náplň práce:

· Aktualizace celé dokumentace (projekt nové struktury systému a modernizace ISa) a spolupráce při výstavbě a zavádění specifických procesů provozu

· Správa a údržba systému na provozu

· Kontroly jakosti odpadních vod, hospodaření s energiemi, management odpadů apod.

· Příprava dat pro management, reporty, tabulky, analýza dat

· Evidence a aktualizace záznamů (katalog opatření, školení, revize,...)

Společnost
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o.
Adresa
Novohradská 1683/36, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Věda a výzkum, Metrolog, Specialista ISO, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Salesianer Miettex Chemung s.r.o., Lubomír Kříž
702 010 353
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.