Firma Milpex s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993, tj. již více než 30 let, a za dobu svého působení se stala jedním z největších dodavatelů kvalitního spodního prádla pro ženy, muže a děti v České republice.

Grafik a designer v oblasti prádla a oděvů

Láká tě pracovat v menší firmě a uplatnit při práci své kreativní schopnosti? Baví tě práce v grafických programech spojená s úpravou fotek nebo vytvářením zajímavých letáků? Bavilo by tě navrhnout si i něco vlastního a podílet se na realizaci? Pak do našeho týmu hledáme právě Tebe.

Jaká práce tě čeká:

Dostaneš příležitost rozvinout a realizovat svoje schopnosti a zároveň se naučit mnoho nového.

Tvojí hlavní náplní práce bude úprava fotografií a tvorba firemní reklamní grafiky jako jsou letáky, plakáty, katalogy, webová grafika, newslettery, obalový materiál a visačky na výrobky. Budeš se účastnit focení výrobků na modelkách a podílet se na přípravě prádla pro focení i výběru modelek.

Dostaneš také příležitost zapojit se do navrhování nových kolekcí a podílet se tak na vývoji nových produktů od jejich počátku až do konce.

Ze začátku budeš intenzivně spolupracovat se svými kolegy, ale očekáváme, že se brzy staneš samostatným a spolehlivým členem kolektivu, který bude plně zodpovědný za svěřené úkoly.

Co od tebe očekáváme:

Očekáváme, že ke svém práci budeš přistupovat pečlivě, kreativně, zodpovědně a samostatně. Pro zpracování fotografií používáme programy firmy Adobe (Photoshop, Ilustrator a InDesign), takže očekáváme, že s nimi budeš umět pracovat. Samozřejmostí je základní práce v programu Outlook, Word a popř. Excel.

Dále očekáváme, že budeš mít uzavřené středoškolské vzdělání maturitní zkouškou. Vyšší vzdělání je výhodou. Také očekáváme, že budeš mít řidičský průkaz a budeš v případě potřeby schopný řídit služební auto.

Hledáme člověka, který bude spolehlivý a loajální vůči firmě i budoucím kolegům.

Co nabízíme:

Nabízíme samostatnou a kreativní pozici s pestrou náplní práce i týmovou práci v přátelském kolektivu. Jedná se o práci na HPP v jednosměnném provozu. Dle tvých znalostí a zkušeností nabízíme mzdu 25000 – 35000 Kč za měsíc.


Informace o pozici

Společnost
MILPEX s.r.o.
Adresa
Piletická 55/36, Hradec Králové – Piletice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Webdesigner, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


MILPEX s.r.o., Ing. Irena Jahelková
491 040 084