Jsme nezisková organizace zaměřená na rozvoj a na spolupráci v zájmovém území 38 obcí jižní části okresu Jičín. Naším cílem je přispět k vyváženému rozvoji území, ke zlepšení veřejných služeb a veřejné správy a ke zvýšení konkurenceschopnosti podnikatelských subjektů. Naše projekty jsou zaměřeny na infrastrukturu obcí, zaměstnance firem a investice do rozvoje podnikání. Jako hlavní nástroj k rozvoji území využíváme dotací EU z našich vlastních výzev v rámci Integrovaného regionálního operačního programu, Operačního programu Zaměstnanost a Programu rozvoje venkova. Nově jsme zapojeni po poradenství a přípravy žádostí o dotaci do Nová zelená úsporám Light.

Staňte se členem týmu Otevřených zahrad Jičínska a podílejte se na rozvoji vymezeného zájmového území.

Pro aktuální dotační období přijmeme kolegu/ kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ, FINANČNÍ MANAŽER/KA - účetní program POHODA

Co budete dělat:

  • kompletní vedení podvojného účetnictví v účetním programu POHODA s odděleným účtováním výdajů na střediska, činnosti a zakázky podle podmínek jednotlivých dotačních programů
  • kompletní zpracovávání mezd se mzdovou agendou v rozsahu až 100 zaměstnanců, z toho 90 z nich na dohodu o provedení práce, včetně jednání a předávání výkazů na OSSZ, zdravotní pojišťovny a finančnímu úřadu, vystavení potvrzení o výši příjmů, evidenční listy, vytvoření a aktualizace pracovních smluv a DPP na základě předaných podkladů, odhlášky a přihlášky zaměstnanců, zpracovávání vyúčtování daní pro finanční úřad a jejich podání za organizaci
  • připravovat projektové rozpočty a zpracovávat podklady k žádostem o platbu k financování provozních výdajů
  • komunikace s úřady a jinými institucemi ve vztahu k vyúčtování projektů dle jejich termínů
  • připravovat podklady pro finanční kontroly
  • zpracování roční závěrky a průběžné měsíční přehledy o čerpání položek rozpočtu po střediscích /projektech/
  • sledovat změny v příslušné legislativě
  • vypracování a aktualizace vnitřních směrnic
  • archivace dat
  • inventarizace majetku a závazků
  • příprava podkladů pro účetní audit organizace a daňové přiznání

Co Vám nabízíme:

  • plný či minimálně poloviční úvazek - pozice lze rozdělit na dva částečné úvazky s rozdělením na účetnictví a vyúčtovávání dotací
  • flexibilní pracovní dobu a možnost částečně pracovat z domova
  • notebook s účetním programem Pohoda s rozpracovaným účetnictvím za předcházejí i aktuální období
  • pracoviště v centru Jičína.

Co od Vás očekáváme?

  • předchozí zkušenosti s účtováním v programu POHODA
  • pečlivost a přesnost zpracování účetních výstupů
  • samostatný a zodpovědný přístup
  • vstřícný přístup k práci i ke kolegům
  • základní účetní dovednosti, orientaci v aktuálních právních předpisech k oblasti účetnictví
  • schopnost a zájem se neustále učit a rozvíjet
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • velmi dobrou znalost práce v MS Office (především Word a Excel)

Uvítáme, pokud máte předchozí zkušenosti z vedení účetnictví neziskových organizací s dotačními programy na provoz, s účtováním v programu POHODA a se soupiskami dokladů k žádostem o platbu k vyúčtování dotací.

Chcete u nás pracovat? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a připojte k němu pár vět o tom, proč byste u nás chtěli pracovat. O jaký úvazek máte zájem a kdy můžete nastoupit. Pokud je máte, nezapomeňte zmínit vaše zkušenosti s dotačními projekty a zkušenosti s programem Pohoda a auditem.

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Společnost
Otevřené zahrady Jičínska z. s.
Adresa
17. listopadu 1074, Jičín – Valdické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Finanční ředitel/manažer, Mzdový účetní, Personalista, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Otevřené zahrady Jičínska z. s., Kamila Kabelková
602 420 396
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.