Významná společnost sídlící a pracující v Brně v oblasti implementace HW a SW systémů pro ukládání a zálohování dat přijme vhodného kandidáta na pozici: Technical specialist

Síťový specialista

Charakteristika pozice:

Budete součástí malého týmů techniků, kteří zabezpečují provoz systémů a aplikací našich zákazníků a řeší jejich požadavky.

Popis pozice, povinnosti a zodpovědnosti:

· Instalace a správa síťové infrastruktury u zákazníků
· Monitoring a řešení technických problémů
· Udržování dokumentace
· Komunikace se zákazníky
· Spolupráce při vyřizování poptávek, objednávek, nabídek a reklamaci

Požadavky:

· Zkušenosti s konfigurací switchů, firewallů, Wifi, VLAN a routing
· Práce s dohledovými systémy (PRTG, Nagios, Zabbix)
· Orientace na zákazníka
· Flexibilita a schopnost pracování na více projektech
· Angličtina na technické úrovni - pro porozumění dokumentaci
· Chuť a ochota se učit

Nabízíme:

· Zajímavou práci v Brně
· Odpovídající ohodnocení
· Pružnou pracovní dobu
· Práci v mladém dynamickém kolektivu s přátelskou atmosférou
· Přístup k různorodým moderním technologiím
· Home-office
· Benefity: telefon, notebook, vzdělávání včetně zahraničních konferencí, po zapracování firemní vozidlo.

Společnost
AGORA plus, a.s.
Adresa
Řípská 1464/11d, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AGORA plus, a.s., Monika Navrátilová
773 760 181