Hledáme Marketing Junior/Marketing Specialist

Do společnosti s dlouholetou tradicí hledáme nové zaměstnance na pozici: Marketing Junior/Marketing Specialist pro obor hojení ran. Jste komunikativní? Nebojíte se dělat nové věci? Nebojíte se výzev a cílů? Pokud je odpověď na všechny tři otázky ano, pak hledáme právě Vás.

Náplň práce/cíle:

  • Příprava podkladů pro prodejní/marketingové materiály – letáky, brožury, ceníky, katalogy a jejich tvorba a korektura - včetně komunikace s grafikem.
  • Úprava webových stránek a jejich správa, psaní článků na blog, tvorba komunikačního kalendáře.
  • Tvorba databáze kontaktů a rozesílání newsletterů, tvorba komunikačního kalendáře.
  • Vedení FB a Insta profilů, placené příspěvky.
  • Překlad dokumentů od výrobců a korektura textu.
  • Tvorba marketingových dotazníků a jejich analýza.
  • Příprava materiálů na kongresy – včetně tvorby pozvánek na eventy firmy. Pomoc s organizací eventů v sídle firmy.
  • Účast na poradách firmy a tvorba zápisů z porady.
  • Implementace marketingových strategií a podílení se na tvorbě strategie.
  • Komunikace s obchodními zástupci a jejich marketingová podpora.
  • Práce s účetním a ERP systémem Byznys.
  • Objednávky reklamních předmětů a dalšího materiálu pro podporu prodeje.
  • Prodejní a slevové akce a kampaně.

Požadujeme/hodí se:

  • ÚSO popř. VŠ vzdělání.
  • Obor vzdělání: marketing, management, ekonomie.
  • Znalost AJ popř. NJ na komunikativní úrovni.
  • Znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, přesnost, tvořivost, iniciativa, rychlost, rozhodnost, odolnost proti stresu, schopnost komunikovat, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme/co získáte:

  • Perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou mezinárodní zkušeností a využívající moderní technologie.
  • Odpovídající platové/mzdové ohodnocení.
  • Možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Jazykové kurzy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Společnost
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Adresa
Knínická 1577/8, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Direct Marketing, Marketingový výzkum, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o., Ing. Eva Konečná
778 761 976