Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 15letou historií na českém trhu. Hledáme pro svého významného klienta, který je předním inovátorem v oblasti automatizace zkušené osobnosti, které chtějí aplikovat své znalosti v oblasti techniky a využívat aktivně svou znalost německého jazyka.

V současné době hledáme Technického redaktora/ grafika/ writera se znalostí německého jazyka.

Co bude Vaší náplní práce:

 • tvorba technické dokumentace v německém jazyce
 • koordinace tvorby dokumentace s projektovým týmem a produktovým manažerem
 • plánování projektu
 • získání dokumentace ke konkrétnímu projektu přímo od vývojářů produktu

Náš klient požaduje:

 • ukončené technické studium nebo odpovídající odborná praxe
 • velmi dobrá znalost němčiny slovem i písmem na úrovni C1
 • komunikativní znalosti angličtiny slovem i písmem na úrovni B2
 • zkušenost s prací se systémy CMS výhodou - výhodou


Náš klient nabízí:

 • až 33 dní dovolené ročně (standardních 5 týdnů + až 8 dní z našeho benefitního programu
 • nástupní bonus až 100 000 Kč (v závislosti na úrovni technických znalostí)
 • flexibilní pracovní doba a home office
 • individuální rozpočet v našem benefitním programu ve výši minimálně 24 000 Kč, který můžete proměnit v kombinaci až 8 dnů dovolené navíc, cafeteria bodů, penzijního a/nebo životního pojištění
 • příspěvek na přestěhování na pokrytí nákladů spojených s přestěhováním do místa výkonu práce (ze zahraničí do ČR 100 000 Kč, v rámci ČR 50 000 Kč)
 • příspěvek na stravování ve formě elektronických stravenek
 • dotace na kartu MultiSport

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji na webových stránkách: www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.

Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme.

Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.

Váš tým PeopleConsulting


Informace o pozici

Společnost
People Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Grafik, Šéfredaktor, Technik, Pracovník výzkumu a vývoje, Editor, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.