Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. Výrobní závod v Brankovicích (okr. Vyškov) působí v tomto regionu již od roku 2007 a patří mezi zdejší významné zaměstnavatele s dlouhou tradicí.

Samostatný / samostatná účetní

Budete zajišťovat účtování finančních dokladů ve společnosti, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod v nejrůznějších značkách vozidel. Práce u nás je nejen dobře placená, ale i užitečná a smysluplná. Naše výrobky totiž pomáhají chránit zdraví možná i Vašich blízkých.

Co budete dělat a co k tomu budete potřebovat?

 • Budete účetně zpracovávat doklady od kontroly příjemek, přes evidenci a účtování přijatých i vydaných faktur, skladů, odpisů nebo cestovních náhrad, až po vzájemné zápočty, přípravu návrhů plateb či pravidelné inventury účtů. Při tom se zcela určitě neobejdete bez znalosti účetních standardů a souvisejících právních předpisů.
 • Postaráte se o přípravu podkladů pro controlling, stejně jako pro interní a externí auditory. Tuto práci Vám rozhodně ulehčí Vaše zkušenosti s ERP systémy (např. SAP, Navision, proAlpha, Pohoda) nebo pokročilé znalosti práce s MS Office (především MS Excel nebo MS Word).
 • Svěříme Vám přípravu podkladů pro daňová přiznání (DPH vč. kontrolních a souhrnných hlášení, silniční daň), závěrkové operace nebo inventury. Díky své víceleté praxi v účetnictví a také pečlivému, samostatnému a zodpovědnému přístupu se zcela jistě postaráte o jejich maximální správnost.
 • Budete se aktivně účastnit zavedení vnitropodnikového okruhu účetnictví.
 • K Vaší práci budou patřit výjimečně služební cesty, takže využijete také řidičský průkaz sk. B.

 • Část Vaší práce bude tvořit komunikace převážně s Vašimi budoucími kolegy v rámci naší pobočky, ale občasně také s kolegy z holdingu nebo se zahraničními dodavateli. Především v písemné formě, ale výjimečně i telefonicky byste tak mohl/a využít angličtinu na komunikativní úrovni, což ovšem není nutnou podmínkou ale výhodou.
 • Během Vaší účasti na různých zajímavých projektech se můžou uplatnit Vaše organizační schopnosti, touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v ASTOTECu totiž táhneme společně za jeden provaz a hlavně stejným směrem.
 • Zaškolováním Vás provede náš skvělý tým oddělení financí a controllingu, pro který budete vítanou posilou. Už teď se na Vás těší!

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Uzavřeme s Vámi pracovní smlouvu s nástupem dle domluvy.
 • Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v pružné pracovní době.
 • Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu, která bude odpovídat Vašim zkušenostem, a to od 35 000 Kč ve zkušební době. Po zapracování Vám mzdu ještě navýšíme až na 40 000 Kč hrubého. Kromě toho našim zaměstnancům mzdy pravidelně navyšujeme.
 • U nás budete mít dotované obědy, nebo příspěvek na stravování.
 • Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný program na podporu zdraví.
 • O čistém pracovním prostředí a klimatizaci se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako notebook a telefon s možností občasného home-office.
 • V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš nadační fond WE CARE.
 • Můžete využívat naše zvýhodněné mobilní tarify, do kterých se může zapojit také Vaše rodina.
 • O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají skvělí lektoři v individuálních jazykových kurzech.
 • Dáváme více dovolené, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů.
 • Jednáme s lidmi s respektem a snažíme se být férovým zaměstnavatelem, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi. Najděte si, jak nás vidí naši zaměstnanci na atmoskop.cz - je to tam potvrzené černé na bílém.
 • Náborový bonus 20 000 Kč je pak už jen třešnička na dortu. :-)

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se o ni ucházet?

Odpovězte nám prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka „odpovědět“. Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký motivační dopis.


 Tato pozice Vás neoslovila, ale rádi byste se dozvěděli o jiných možnostech zaměstnání u nás?

Kontaktujte nás na čísle 517 302 222 nebo nám napište! Rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.


Informace o pozici

Společnost
Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Adresa
Brankovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.