Delfíni stále rostou a jednoduše jsme přestali stíhat. Potřebujeme novou posilu do marketingu. Tato nově vzniklá pozice bude velikou podporou naší marketérky Zuzky, která zastřešuje mktg tým. Od března k nám naskočí ještě Renča se kterou bude nový grafik rovněž v úzké komunikaci.

Hlavní činností nového grafika bude příprava obsahu a grafických podkladů pro online, tedy pro všechny kanály, kterými komunikujeme se svými zákazníky (sociální sítě, web a blog). Dále průběžná správa marketingových podkladů pro offline (prezentace, reklamní materiály, výstavní mobiliář atd.).

  • Nezbytná je znalost Canvy, InDesignu a Photoshopu. Hodí se i mkt tooly - Buffer, Mailchimp, Trello, atd.
  • AJ - cca B2, MS Office (dobrá znalost)

Moc by se hodila zkušenost s B2B segmentu, postačí kratší praxe. Lze třeba pro mamku na mateřské dovolené kvůli úvazku a možnosti téměř full remote. Výhledově bychom rádi nabídli i navýšení úvazku a větší přesah od čisté grafiky i více do contentu a marketingu. Ale to až časem, nyní by měl stačit půl úvazek. Ale je fajn o tom vědět již nyní. Kancly případně také máme, takže pokud je někdy potřeba utéci, je kam ;-) Bude se hodit, pokud budete mít dobrý vztah k IT a Business Intelligence.

Koho hledáme:

✅ Kreativního delfína, který se rychle sžije s naší společností

✅ Někoho, kdo již má předchozí zkušenosti na podobné pozici

✅ Někoho, kdo má má opravdu skvělé grafické cítění, smysl pro text a orientuje se i v sociálních sítích

✅ Člověka, který je důsledný, samostatný a umí dotahovat věci do konce

✅ Skvělá znalost češtiny je absolutně nezbytná

Pro výběrové řízení uvítáme poslání ukázek Vaší práce – to nám opravdu pomůže!

Kdo k nám zapadne? Člověk se silným smyslem pro povinnost, velice samostatný, který dotahuje svěřené věci do kvalitního konce. Je nutno přemýšlet o své práci a sám si ji aktivně hledat. Nehledat důvody, proč to nejde, ale hledat způsoby řešení. Chceme někoho, kdo se nezalekne multitaskingu a počítá s tím, že bude souběžně řešit spoustu věcí. Angličtina se bude hodit na komunikativní úrovni. Čeština musí být opravdu perfektní! Nutno fungovat a pracovat jak samostatně tak ale i v (super) týmu.

Hledáme fajn parťáka, někoho, pro koho je práce srdeční záležitostí. Pokud to tak nemáte, tak se nám ani nehlaste prosím ;-)

Nástup dle dohody a možností. Na fajn kandidáta rádi počkáme.

Možná se ptáte, co dělají delfíni, i když koordinátor marketingu bude mít jiný rozsah činností, je fajn tušit, do jaké firmy se hlásíte, tady to vše máte:


Jsme delfíni, ale neplaveme v tom. Mořem dat se plavíme již déle než 12 let. Za tu dobu jsme se v místních vodách stali silným, více než 80 členným hejnem. Známe, umíme a dodáváme Power BI, Pentaho, Spotfire, Postgre SQL, Qlik Sense, Cognos a další cloudové nástroje. Pracujeme pro banky, farmaceutické společnosti, engineeringové firmy a další.

Jsme konzultanti
U nás nemá místo ryze developerský přístup. Delfíny si vybíráme s důrazem na soft skills. A to včetně proaktivity – je zde možnost ovlivňovat chod firmy. Není nás ani málo a ani moc, aby se vytratil osobní a přátelský přístup.

Máme dlouhodobé projekty
Člověk není každý týden u jiného klienta – je zde prostor vytvořit si osobní vztah s těmi, se kterými jsme v každodenním kontaktu. Jestli se práce na jednom projektu stane rutinou, rádi delfína přesuneme na jiný projekt. A pokud někoho baví učit druhé – lze se stát i lektorem v rámci našeho vzdělávacího centra – BI akademie.

Jsme na dosah
Ač je pro nás home office za současné situace denním chlebem, k dispozici máme troje kanceláře - jedny na Proseku, druhé na Andělu a nově třetí v Brně.

Nové delfíny hledáme v podstatě kdykoliv a zároveň si na šikovného delfína rádi počkáme. I delší dobu. U nás se nejedná o klasické replacementy (kus za kus), fluktuace je minimální.

A to nejlepší nakonec, co nabízíme?

Práci mezi super lidmi


Společné firemní akce, když to jde, dost se vídáme a podnikáme různé akce (hory, lyžování, kola, bobovka, paintball, běžecké závody, airsoft akce, grilovačky, pivko, výlety, bruslení, koloběžkování, atd.)
Z benefitů lze zmínit Buddyho na zkušebku, stravenkový paušál, penzijko, výuka AJ, ŠJ, NJ, sdílená firemní auta, PC a telefon k soukromému užití, interní knihovnu, human-skills akademii, 5 týdnů dovolené (200 hod), sick days, možnost neplaceného volna, permice do ZOO, dog-friendly-office (jen malá oddělená část, abychom vyšli vstříc i alergikům), Multisportka, Kafetérie. Taky máme fakt dobré kafe a šuplíček štěstí (tj. šuplík plný sušenek). V létě zmrzky a pro ty, co řeší linii i ovoce.
Nabízíme víc než jen to, nabízíme práci, kam chodíte rádi a kam se těšíte. Mrkněte na Atmoskop, jak nás hodnotí naši lidé. Také nás najdete na portálu Welcome to the Jungle, tam je i prima video z našich kanclů.

A kdo to dočetl až sem, je skvělý a jednoduše se mi musí ozvat do delfíního HR! Těším se na Vás!

Markéta / hr dolphin


Informace o pozici

Společnost
dolphin consulting a.s.
Adresa
Litvínovská 609/3, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingová komunikace, Event Specialist, Online Marketing, PPC specialista, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.