Vela je škola objevů, ve které děti získají přehled o světě a naleznou podporu pro rozvoj svých schopností a sebedůvěry. Pečuje o jejich osobnost a rozvíjí jejich znalosti a dovednosti.

Personalista / personalistka

Naše škola je jedinečná. Tak jako každý člověk v ní. Možná teď potřebujeme právě tebe.

Vela je škola objevů, ve které má každé dítě svůj rozvrh a každý dospělý prostor uplatnit, co umí. Děti u nás spoluvytváří prostředí školy, rozvíjí svou samostatnost, aby dokázaly zvládat každodenní výzvy. Najdeš nás kousek od metra Hloubětín.

Co tě u nás čeká?

Na poloviční úvazek (nebo v rámci externí spolupráce) budeš zodpovědný/á za nastavení základních HR procesů, průběh výběrových řízení, plánování a organizaci vzdělávání i teambuildingů.

Důležité je, abys uměl/a podpořit dobré jméno Vely jako zaměstnavatele, byl/a empatická/empatický a dokázal/a přemýšlet v širších souvislostech. Za samozřejmé považujeme výborné schopnosti komunikace, organizace a plánování.

Lidé jsou to nejcennější, co ve Vele máme a chceme se i s tvou pomocí o ně náležitě starat.

Nebudeš muset chystat smlouvy, zajišťovat vstupní a výstupní dokumentaci nebo vést všechny pohovory, o to se s tebou podělí další kolegyně a kolegové.

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít?

Je pro nás výhodou předchozí zkušenost v oblasti vzdělávání nebo z jiného oboru neziskového sektoru. Ale ještě o něco důležitější než předchozí praxe přímo na pozici v oblasti HR, je pro nás vztah k lidem, zájem o dobré vztahy mezi nimi. Více než “specialista na řízení lidských zdrojů” je pro nás tato pozice “specialistou na péči o ty, se kterými pracujeme”.

Hledáme někoho, kdo by byl zvědavý, chtěl se učit nové věci, zajímal se o fungování svobodných firem. Bude ti u nás dobře, pokud budeš sdílet naše hodnoty a vizi. Jsme malá firma, předchozí zkušenost z korporace a větší systémová řešení u nás uplatnění nenajdou, spíše kreativní přístup, ochota zkoušet nové věci a hledání individuálních řešení.

Co nabízíme?

Ve Vele máme svobodomyslné prostředí, tým přátelských lidí, kteří spolu vícekrát za rok stráví společně čas na horách nebo u rybníka. Podpoříme tvoje další vzdělávání a budeme se starat o tvou psychickou pohodu. I kvůli tom máme ve škole neomezený přísun výběrové kávy. Na platovém ohodnocení se domluvíme tak, aby se ti dobře žilo. Práci se navíc většinou můžeš věnovat v čase, který ti vyhovuje.

Co teď?

Pošli nám svůj životopis a do průvodního motivačního e-mailu nezapomeň napsat, čím by šel tenhle inzerát vylepšit, přidej své předchozí zkušenosti. Napiš nám, co pro sebe hledáš - ať už z pohledu času, nebo obsahu práce.


Informace o pozici

Společnost
Základní škola Vela s.r.o.
Adresa
Poděbradská 489/116, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Personalistika a HR, Vzdělávání a školství, Náborář, Personalista, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.