Akciová společnost KM Beta se zabývá výrobou stavebního materiálu pro kompletní hrubou stavbu.

Regionální manažer

Společnost KM BETA a.s. největší český výrobce stavebních materiálů pro hrubou stavbu hledá

REGIONÁLNÍHO MANAŽERA (obchodního zástupce) pro stavební materiály.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Odborné školení obchodních partnerů
  • Prezentace produktů a služeb
  • Vyhledávání firem a jednotlivců pro vzájemnou spolupráci
  • Zabezpečování servisní služby KM Beta a.s. - odborné poradenství, výpočet spotřeby materiálu, doporučení obchodních partnerů, spolupráce s projektanty, stavebními a realizačními firmami, pokrývači.

Požadujeme:

  • znalost práce na PC i mobilu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost
  • časovou flexibilitu
  • zájem učit se novým věcem
  • aktivní přístup

Výhodou:

  • praxe v obchodě se stavebními materiály
  • praxe při realizaci staveb
  • vzdělání v oboru stavebnictví

Nabízíme:

  • kreativní práci ve stabilní společnosti
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • notebook
  • technické a obchodní zaškolení
  • flexibilní pracovní doba - státní svátky i víkendy volné
  • příspěvek na stravování (stravenky) a další benefity

Společnost
KM Beta a.s.
Adresa
okres Břeclav
okres Hodonín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KM Beta a.s., Kateřina Řešetková
+420 777 327 811