Společnost Urban Transporte spol. s r.o. je organizací poskytující logistické služby, jejichž hlavní součástí jsou přepravní služby, skladování, služby spojené s celním odbavením zásilek a další podpůrný logistický servis, jako je exportní a importní odbavení v informačních systémech zákazníka, manipulační služby v závodech zákazníků a logistické poradenství.

Disponent/ka dopravy Moravany

Náplň práce:

  • objednávání přeprav u dopravců
  • komunikace se zákazníky a dopravci
  • optimalizace distribučních toků, sledování zásilek
  • řešení reklamací
  • fakturace ukončených přeprav a další administrativa

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC
  • aktivní znalost AJ podmínkou nebo NJ podmínkou
  • komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

  • 13. plat (rozdělen na zimní a letní část)
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál 60,- Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění 4% z hrubé mzdy po zkušební době
  • příspěvek na volný čas (6.000 Kč ročně)
  • možnost dalšího vzdělávání (výuka jazyků atd.)
  • bezúročné půjčky
  • přátelský kolektiv

Společnost
Urban Transporte spol. s r.o.
Adresa
Modřická 392/65, Moravany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Administrativní pracovník, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Urban Transporte spol. s r.o., Martina Matějková
547 124 115