Pro našeho významného klienta, zabývajícího se zpracováním cenných papírů, hledáme regulačního obchodního analytika.

Detailní popis pozice

  • Rozumí transakcím financování cenných papírů a jejich roli ve finančním systému.
  • Provádí provozní kontrolu a monitorování - identifikuje a řeší vzniklé problémy.
  • Spravuje korespondenci o záležitostech týkajících se hlášení mezi klienty, regulátory a zainteresovanými stranami.
  • Připravuje interní systémy na nadcházející regulační změny ve výkaznictví včetně externího testování.

Požadujeme

  • Preferujeme VŠ v oblasti ekonomie nebo financí, případně SŠ s bankovní či finanční praxí minimálně 2 roky.
  • Znalost podnikání v oblasti půjčování cenných papírů výhodou.
  • Předchozí zkušenosti s předpisy ESMA, SFTR nebo podobnými výhodou.
  • Znalost MS Excel (spravování velkého množství dat pomocí různých funkcí).
  • Nutnost komunikativní angličtiny (slovem i písmem), francouzština nebo němčina výhodou.
  • Výborné komunikační schopnosti, přesnost a orientaci na detail.
  • Umět samostatně řešit problémy a mít analytické myšlení.

Nabízíme

  • Stravenkový paušál.
  • Možnost home office.
  • 25 dní dovolené.
  • Pracoviště Praha 8 - poblíž metra.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Nástup možný ihned.

Společnost
DISPONERO s.r.o.
Adresa
Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DISPONERO s.r.o., Lukáš Svoboda
+420 734 118 711
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.