Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozice "Lékárník asistent / Farmaceutický asistent". (Praha 9, Praha 7) Úvazek: HPP (plný i částečný) nebo DPP

Co vás čeká

  • Expedice léků na předpis
  • Volný prodej
  • Poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • Podílení se na objednávání sortimentu lékárny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Lékárník asistent - Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie (praxe v oboru velkou výhodou).
  • Farmaceutický asistent - Min. SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent (praxe v oboru velkou výhodou).
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Samostatnost a aktivní přístup
  • Přirozenou schopnost a chuť komunikovat
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Český jazyk – C1

Co pro Vás máme

  • Tradiční způsob lékárenské péče, neprovádíme záměny a nenutíme zákazníkům produkty,
    o které nemají zájem (naše lékárny nemají negativní listy)
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Variabilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Možnost práce v nadále se rozvíjející firmě s dlouholetou zkušeností v oboru farmacie v příjemném rodinném prostředí
  • Prostor pro seberealizaci a podporu dalšího vzdělání
  • Veškeré administrativní a provozní věci zajišťuje na lékárnách provozní, Vy se věnujete hlavně svému oboru a péči o zákazníky
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Nadstandardní příplatek za odpracované víkendy
  • Příspěvek na pracovní oděv

Společnost
IQ-MED a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Farmacie, Lékárník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.