AMBIS. Vysoká škola, a.s. patří mezi nejvýznamnější soukromé vysoké školy v ČR a díky svým ambiciózním plánům se neustále rozvíjíme a vytváříme tak pro své studenty podmínky pro vzdělávání v 21. století.

Za poslední 4 roky jsme se stali největší soukromou vysokou školou v ČR a s tím jde také ruku v ruce i rozšiřování týmů, což dává prostor pracovní příležitosti třeba právě pro Vás.

Tajemník/tajemnice pro akreditace a kvalitu studia

V současné době hledáme kolegu/kolegyni, který/která by byl/a tajemníkem/tajemnicí prorektora pro akreditace a kvalitu studia

Náplň práce:

  • samostatné vedení projektů v oblastech akreditace a kvality studia (koordinace a vedení zpracování žádostí o akreditaci, kontrolních zpráv, vnitřního hodnocení apod.), koordinace a komunikace s dalšími odděleními při přípravě projektů ve výše uvedených oblastech
  • zastupování prorektora pro akreditace na vybraných interních jednáních a externích jednáních, seminářů a konferencí dle svěřené agendy
  • iniciace a spolutvorba metodických pokynů, strategických materiálů a interních předpisů

Předpoklady:

  • schopnost pracovat s metodickými materiály státní správy (výhodou znalost metodických materiálů a standardů NAÚ)
  • zkušenost s akademickým prostředím a procesy vysokých škol v oblasti kvality studia (výhodou znalost zákona o vysokých školách) a administrativními procesy veřejné správy (výhodou znalost správního řádu)
  • výborná schopnost tvořit vlastní texty s logickou a propracovanou argumentací, kvalitní stylistika, smysl pro formální podobu oficiálních/administrativních dokumentů
  • vytvářet a zadávat analýzy dat a zpracovávat jejich relevantní vyhodnocení
  • pro tvorbu interních metodických materiálů a pokynů
  • schopnost aktivně vyhledávat a vyhodnocovat potencionální rizika a nedostatky v oblasti kvality studia a navrhovat operativní a systémová řešení
  • schopnost bezprostřední orientace v oblasti vysokoškolského prostředí v ČR, v aktuálních trendech a debatách vztahujících se ke kvalitě vysokoškolského vzdělávání (výhodou je znalost metodických materiálů a doporučení ENQA)
  • vynikající znalosti pokročilých nástrojů v rámci MS Office
  • schopnost projektového řízení, řídit tým a delegovat úkoly
  • odolnost vůči stresu a schopnost tvorby kvalitních výstupů pod tlakem
  • flexibilní časové možnosti

Co Vám za to nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné vysoké školy
  • práci na akademické půdě
  • pružnou pracovní dobu
  • spolupráce na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick day
  • notebook a mobilní telefon
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • nástup ideálně co nejdříve

Pokud si myslíte, že jste tím, koho hledáme, pošlete nám prosím svůj životopis s motivačním dopisem v odpovědním formuláři na této stránce.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Společnost
AMBIS vysoká škola, a.s.
Adresa
Lindnerova 575/1, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Věda a výzkum, Vzdělávání a školství, Project Manager, Vysokoškolský učitel, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AMBIS vysoká škola, a.s., Lucie Vojtěchová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.