Proč bychom měli pracovat spolu?
Je to nevěřitelné, ale Mubea je na trhu již více než 100 let. Máme pobočky ve 20 zemích světa a jsme jeden z nejvýznamnějších celosvětových výrobců dílů pro automobilový průmysl. V našem sídle v Žebráku zaměstnáváme přes 1300 lidí a zabýváme se výrobou systémů napínáků klínového řemene, komponentů do sedaček, komponentu k tyčím stabilizátorů i dílů z karbonových vláken. Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Celní deklarant

Co vás čeká:

  • Příprava a zpracování dokumentace k zásilkám pro celní řízení (dovoz/vývoz)
  • Kontrola dodržování celních předpisů
  • Správa agendy spojené s celním řízením
  • Komunikace s celním úřadem a se zástupci celního řízení
  • Intrastat

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Praxe v celní deklaraci velmi vítána
  • Zkušenosti s celními SW
  • Orientace v problematice původu zboží
  • Pečlivost a důslednost
  • Samostatnost i týmový duch
  • Proaktivní přístup
  • Komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout:

  • Jistota stabilního zaměstnání – přes 25 let v ČR
  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Příspěvky na dojíždění/bezplatný svoz
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office dle pravidel společnosti
  • Odměna za doporučení nového pracovníka
  • Odměny k životním a pracovním jubileím
  • Firemní akce

Společnost
Mubea, spol. s r.o.
Adresa
Za Dálnicí 510, Žebrák
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Celní deklarant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel