Co vás čeká

Do divize Správy nemovitostí hledáme šikovnou kolegyni / kolegu s dobrou schopností se koncentrovat, která/který dobře ovládá Domsys – program pro správu nemovitostí. Pokud nemáte praxi s tímto programem, připadne jiným, prosíme NEPIŠTE!

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude zadávání dat do systému Domsys, administrativní a ekonomická podpora týmu správy nemovitostí (byty, rodinné domy, bytové domy, SVJ). Jedná se o práci u PC – musí Vám to vyhovovat. Po zkušební době je možná i částečná práce z domu.

Požadujeme

Znalost systému Domsys,
ČJ slovem i písmem na výborné úrovni, AJ a NJ výhodou,
Pečlivost, zodpovědnost a rychlost,
Administrativní, ekonomické a účetní znalosti výhodou,
Proaktivní přístup,
Zkušenost s tvorbou vyúčtování výhodou.

Nabízíme

  • Částečný úvazek,
  • časem možnost i Dlouhodobého pracovního poměru na ŽL nebo HPP,
  • 200Kč/hod – v případě vysoké efektivity se částka za hodinu bude navyšovat,
  • práci v přátelském kolektivu,
  • zázemí úspěšné firmy s dobrým jménem působící na trhu 25 let,
  • chytrý telefon, notebook, PC,
  • Bonus u každého nově nabraného domu na správu
  • kancelář na Vinohradech.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis - oba dokumenty jsou podmínkou pro výběrové řízení.

Těšíme se na Vás!

Společnost
HAPPY HOUSE RENTALS, s.r.o.
Adresa
Uruguayská 78/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Přípravář, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

HAPPY HOUSE RENTALS, s.r.o., Karel Mráček
774 480 450