Hledaná pozice

Zkušební technik

Náplň práce:

- samostatné odborné práce ve stavební zkušební laboratoři

- příprava stavebních výrobků a zkušebních vzorků ke zkoušení

- spolupráce při provádění zkoušek ve zkušební laboratoři i na stavbě

- po zaškolení, možnost samostatného provádění zkoušek, zpracování zkušebních protokolů a řízení zkoušek

Požadavky:

- SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření

- práce s PC MS Office,

- schopnost samostatně plnit svěřené úkoly

- spolehlivost, samostatnost, technické myšlení a zručnost

- práce vhodná i pro absolventy s praxí při studiu

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání u společnosti s více jak 25 letou tradicí

- pracovní poměr na plný úvazek, na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu

- 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick days

- nástupní mzdu dle typu vzdělání a délky praxe

- stravenkový paušál

- zaškolení, rozšíření kvalifikace, garantovaný odborný růst,

- nástup dle dohody

Obor: stavebnictví,

Místo výkonu práce: Praha 10, Uhříněves, Františka Diviše 386/29

Profese: inženýr a technik s technickým zaměřením

Kontaktní osoba : Martin Sotona, vedoucí zkušební laboratoře, tel. 725 369 745

Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.
Adresa
Františka Diviše 386/29, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Výzkumný ústav pozemních staveb-Certifikační společnost, s.r.o., Martin Sotona, vedoucí zkušební laboratoře
725 369 745, sotona@vups.cz