ComSource s r.o.
Společnost Comsource s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost poskytující společnostem komplexní řešení v oblasti síťových a bezpečnostních řešení.

Network Security Architekt / Presales konzultant

Co budete dělat:

  • Architektura & Design & Solution
  • Samostatná architektonická práce v oblasti networkingu
  • Práce s moderními technologiemi v oblasti networkingu
  • Konzultační a prezentační činnost vně společnosti v oblasti networkingu
  • Hledání nových řešení v těsné součinnosti se zákazníky
  • Vytváření technických rozvojových vizí a plánů rozvoje společnosti, jejich následná technická realizace, trvalé sledování technických trendů a jejich promítání do směřování společnosti

Jaké znalosti a dovednosti využijete:

  • Zkušenost na podobné pozici v ICT segmentu, referenčně prokazatelná
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti networkingu / network security (firewals, VPN, ….)
  • Znalosti a zkušenosti z oblasti návrhu, implementace a provozu WiFi sítí
  • Zkušenosti a znalosti z oblasti NAC (Network Access Control) řešení výhodou
  • Orientace hlavních technologických leaderů na trhu v oblasti networkingu, network security, WiFi
  • Přehled v oblasti virtualizace a cloudového prostředí
  • Projektové řízení, schopnost zadávání práce pro vývojové týmy a její zpětná kontrola
  • Schopnost samostatné práce na úkolu
  • Schopnost spolupráce v teamu
  • Spolehlivost, Orientaci na cíl a výsledek
  • Obchodní cit výhodou
  • Jazyková vybavenost (angličtina – komunikační úroveň)

Velmi důležitý je pro nás způsob uvažování a osobní přístup. Hledáme lidi, kteří jsou poctiví ve své práci, nezaleknou se problémů a ví, že nejdůležitější komponentou je zákazník.

Naše nabídka:

  • zasloužené finanční ohodnocení,
  • školení a jazykové vzdělávání,
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou,
  • neformální atmosféra malé společnosti,
  • flexibilní pracovní doba, home office,
  • relaxační a sportovní prostory v kanceláři.

Klíčová slova:

Juniper, Cisco, routing, switching, security, Juniper, Flowmon, Ruckus, Cisco, Palo Alto, Fortinet, ISO/OSI, virtualizace, RFP, RFI, Cisco, routing, switching, security, Juniper, CCNP, JNCIP.

Společnost
ComSource s.r.o.
Adresa
Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 160 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ComSource s.r.o., Michaela Velechovska
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.