METAL TRADE COMAX, a.s. má 4 výrobní závody a zaměstnává přes 580 zaměstnanců.

Společnost je jedním z prvních představitelů kontinuálního lakování v Evropě a jediným výrobcem kontinuálně lakovaného plechu v České republice. Dále výrobcem slévárenských slitin a předslitin neželezných kovů na bázi hliníku a mědi a jako jediná huť v České republice poskytuje vedle dodávky ingotů i dodávky tekutého hliníku.

Každý rok společnost investuje stovky milionů Kč do rozvoje a nových technologií. Ročně společnost prodá přes 200 tisíc tun svých výrobků, z toho 50% do zahraničí - výrobky společnosti METAL TRADE COMAX jsou dodávány do 25 zemí světa.

JUNIOR konzultant IT

Co vás čeká

  • Analýza a optimalizace procesů související s IT
  • Koordinace IT projektů pod dohledem vedoucího vývojového oddělení IT
  • Zprostředkovávání podpory při zavádění nových technologií
  • Analýza a vizualizace dat prostřednictvím Power BI
  • Práce ve Velvarech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Pokročilá znalost MS Office (hlavně MS Excel)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení, zkušenost práce s daty (business intelligence) velkou výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Povědomí o funkci a dotazovaní databází a případně o programovacích jazycích výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

  • Nástupní mzda 40 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené a 13. plat
  • Možnost profesního růstu
  • Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na kartu Multisport

Společnost
METAL TRADE COMAX, a.s.
Adresa
Sídliště 420, Velvary
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

METAL TRADE COMAX, a.s., Markéta Heroldová
603 358 885