Naše firma se od roku 1991 zabývá vývojem specializovaného software pro zdravotnictví. V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme nové programátory, pracovníky zákaznické podpory a pracovníky interního IT týmu pro české i mezinárodní projekty.

Vývojář Delphi

Náplň práce:

  • programování databázových informačních systémů pro zdravotnictví
  • práce s relačními databázemi (Firebird, Oracle, MS SQL)
  • návrhy DB struktur, vývoj aplikační logiky, návrhy a vývoj GUI
  • vytváření programátorské dokumentace

Očekáváme

  • znalost Delphi
  • práce s relačními databázemi SQL, znalost SQL
  • návrhy DB struktur
  • návrhy a vývoj GUI
  • vývoj aplikační logiky
  • znalost objektového programování
  • vítána znalost či zkušenost s XML a web services
  • samostatnost a odpovědnost
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • práce na unikátním projektu s výraznou společenskou hodnotou.
  • zajímavé projekty ve zdravotnictví v ČR i ve světě
  • prostředí stabilní firmy s duší start-upu
  • skvělá parta kolegů
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, firemní notebook, karta MultiSport, firemní akce
  • kanceláře ve Strašnicích v Praze, blízko stanice metra Skalka
  • pružnou pracovní dobu, po zaškolení možnost práce z domova.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši odpověď.

Společnost
Steiner, s.r.o.
Adresa
Jevanská 2423/10, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Zdravotnictví a sociální péče, IT analytik, SW architekt, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.