Jsme dynamická a neuvěřitelně rychle se rozvíjející společnost zastupující největšího čínského výrobce a významného světového hráče na poli e-cigaret RELX International.

Do našeho přátelského, progresivního a inovativního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Marketingový specialista především pro VAPE sektor a v menší míře pro HORECA, který/á se chce účastnit a podílet na uvádění jedné z největší světové značky e-cigaret na český trh a být zároveň součástí extrémně rychle se rozvíjejícího byznysu s elektronickými cigaretami.

Hledáme energickou a kreativní osobnost, která se nebojí přinášet nové nápady a impulsy.

Náplň práce:

● Tvorba Marketingové strategie (online/offline)
● Práce s Google Analytics, Adobe nástroji.
● Správa marketingového rozpočtu.
● Vedení marketingových kampaní.
● Správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, TikTok) webu a firemních materiálů.
● Spolupráce v rámci mezinárodního týmu.
● Spolupráce s obchodním oddělením.

Požadavky:

● Min. 2-3 roky praxe v online / offline marketingu
● Organizační schopnosti.
● Proaktivní přístup a inovativní duch. Musí Tě bavit vymýšlet nové způsoby práce, implementovat je a starat se o celý koncept/projekt.
● Prezentační dovednosti.
● Orientace marketingu v oblasti Tobacco velkou výhodou.

Co nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Motivující bonusové schéma
  • Služební notebook
  • Možnost pracovních cest do zahraničí
  • Další benefity
  • Zázemí úspěšné společnosti, přátelské a dynamické prostředí
  • Možnost seberealizace

Těšíme se na spolupráci s Vámi! :)

Společnost
CROCO (CZ) s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CROCO (CZ) s.r.o., Barbora Holubová
727 943 868