Jsme NEVEON a pěnové hmoty jsou celý náš svět. Naše síť 55 poboček v 17 zemích světa s více než 3 400 zaměstnanci nabízí kvalitní řešení z pěnových hmot pro širokou paletu použití, jako jsou matrace, sedadla do letadel, obložení interiéru automobilů, izolace, obaly, sportovní potřeby a mnohem víc.

Plánovač výroby

Popis pozice:

  • Kapacitní plánování výroby na denní bázi
  • Příprava harmonogramu výrobních operací
  • Identifikace a plánování zdrojů pro činnost úseku
  • Přeplánování výrobních operací dle aktuální situace
  • Plánování materiálu, kontrola dostupnosti a včasnosti dodávek materiálu pro jednotlivé operace
  • Podílení se na zlepšování výrobního procesu
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky výroby
  • Pravidelný reporting a jiná administrativa

Požadujeme:

  • Praxe na podobné pozici alespoň 2 roky (výrobní harmonogramy, přidělování práce apod.)
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC - MS Office - Excel, Word (pokročilý uživatel)
  • Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
  • Schopnost spolupráce v týmu
  • Aktivní znalost ANJ (denní využití)
  • Znalost SAP výhodou

Benefity:

  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna za aktivní účast
  • Flexi poukazy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vánoční prémie
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Bezplatné právní poradenství

Společnost
NEVEON Czech Republic spol. s r.o.
Adresa
Solární 870, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Výroba a průmysl, Plánovač výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel