Jsme NEVEON a pěnové hmoty jsou celý náš svět. Naše síť 55 poboček v 17 zemích světa s více než 3 400 zaměstnanci nabízí kvalitní řešení z pěnových hmot pro širokou paletu použití, jako jsou matrace, sedadla do letadel, obložení interiéru automobilů, izolace, obaly, sportovní potřeby a mnohem víc.

Výrobní inženýr

Popis pozice:

  • Tvorba výkresů a dokumentace dle požadavků výroby/zákazníka
  • Zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek
  • Zadání a úprava dat do systému SAP, evidence vlastností a spotřeb materiálu
  • Operativní technická podpora výroby
  • Spolupráce na vývojových projektech
  • Kontrola dílů ve výrobě + evidence příslušné dokumentace, uvolnění nové výroby
  • Příprava a optimalizace programů pro CNC obrysovou pilu
  • Návrh a výroba šablon a jiných podobných pracovních pomůcek

Požadujeme:

  • Praxe alespoň 2 roky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství výhodou
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Aktivní znalost ANJ (denní využití)
  • Znalost práce s PC (MS Office, AutoCAD, Inventor )
  • Schopnost spolupráce v týmu
  • Znalost SAP výhodou

Benefity:

  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna za aktivní účast
  • Flexi poukazy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vánoční prémie
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Bezplatné právní poradenství

Společnost
NEVEON Czech Republic spol. s r.o.
Adresa
Solární 870, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Výroba a průmysl, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.