Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. Výrobní závod v Brankovicích (okr. Vyškov) působí v tomto regionu již od roku 2007 a patří mezi zdejší významné zaměstnavatele s dlouhou tradicí.

Marketing & Sales Assistant / Referent(ka) prodeje

Budete se podílet na prodeji našich spolehlivých produktů, které přispívají ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod v nejrůznějších značkách vozidel. Práce u nás je nejen dobře placená, ale i užitečná a smysluplná. Naše výrobky totiž pomáhají chránit zdraví možná i Vašich blízkých.

Co budete dělat a co k tomu budete potřebovat?

 • Budete administrativně zpracovávat obdržené objednávky na naše výrobky, na které jsme hrdí. Bude to zahrnovat různé činnosti od přijetí objednávek a prověření našich dodacích možností, přes potvrzení zákazníkovi a zadání dat do ERP systému, až po reporting. Při tom se zúročí Vaše dobrá znalost práce s PC a MS Office, hlavně s Wordem a Excelem, případně také zkušenost s ERP systémy (např. SAP, Navision, proAlpha)
 • Část Vaší práce bude tvořit komunikace se zahraničními zákazníky a také s Vašimi budoucími kolegy v rámci naší pobočky i holdingu. Především v písemné formě, ale občasně i telefonicky využijete znalost angličtiny na komunikativní úrovni. K Vaší práci postačí úroveň B1 nebo vyšší.
 • Dostanete na starost 4-5 zákazníků, u kterých se díky svému pečlivému a samostatnému přístupu a také zodpovědnosti postaráte o jejich maximální spokojenost. Byla by skvělá Vaše několikaletá zkušenost na obdobné pozici, nebo alespoň 2 roky v administrativě.
 • K Vaší práci budou patřit výjimečně služební cesty, takže využijete také řidičský průkaz sk. B.
 • Během Vaší účasti na různých zajímavých projektech se určitě uplatní Vaše organizační schopnosti, touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v ASTOTECu totiž táhneme společně za jeden provaz a hlavně stejným směrem.
 • Zaškolováním Vás provede náš malý ale zato skvělý tým oddělení prodeje a marketingu, se kterým budete spolupracovat. Už teď se na Vás těší!

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Uzavřeme s Vámi pracovní smlouvu s nástupem v únoru nebo dle domluvy.
 • Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v pružné pracovní době.
 • Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu, která bude odpovídat Vašim zkušenostem, a to od 30 000 Kč ve zkušební době. Po zapracování Vám mzdu ještě navýšíme až na 35 000 Kč hrubého. Kromě toho našim zaměstnancům mzdy pravidelně navyšujeme.
 • U nás budete mít dotované obědy, nebo příspěvek na stravování.
 • Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný program na podporu zdraví.
 • O čistém pracovním prostředí a klimatizaci se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako notebook a telefon s možností občasného home-office.
 • V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš nadační fond WE CARE.
 • Můžete využívat naše zvýhodněné mobilní tarify, do kterých se může zapojit také Vaše rodina.
 • O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají skvělí lektoři v individuálních jazykových kurzech.
 • Dáváme více dovolené, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů.
 • Jednáme s lidmi s respektem a snažíme se být férovým zaměstnavatelem, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi. Najděte si, jak nás vidí naši zaměstnanci na atmoskop.cz - je to tam potvrzené černé na bílém.
 • Náborový bonus 20 000 Kč je pak už jen třešnička na dortu. :-)

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se o ni ucházet?

Odpovězte nám prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka „odpovědět“. Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký motivační dopis.


 Tato pozice Vás neoslovila, ale rádi byste se dozvěděli o jiných možnostech zaměstnání u nás?

Kontaktujte nás na čísle 517 302 222 nebo nám napište! Rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.


Informace o pozici

Společnost
Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Adresa
Brankovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.