Přední dodavatel samolepicích, pěnových a akustických materiálů nejenom pro automobilový průmysl, společnost Stokvis Promi s.r.o., hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu:

Obchodně technický zástupce (junior)

Do našeho sportovně orientovaného obchodního týmu hledáme nového spolehlivého kolegu, který se bude rád a trpělivě učit novým věcem, je samostatný a orientovaný na výsledek.

· Naše juniorská obchodní pozice je připravená pro ty, kteří chtějí zkusit obchod a hledají příležitost, jak začít.

· Vhodný kandidát pro naši firmu je ochoten cestovat (ČR i zahraničí), má technické myšlení, rád a dobře komunikuje (slovem i písmem), je aktivní řidič a angličtinu má na pokročilejší úrovni. Technické vzdělání (SŠ elektro, stavební) je výhodou

· Jsme firma silně prozákaznicky orientovaná a naší prioritou je se zákazníky budovat dlouhodobé dobře fungující vztahy.

· Naši obchodní zástupci vyhledávají nové obchodní příležitosti a současně se starají o portfolio našich již stávajících zákazníků. Součástí jejich práce jsou mimo jiné obchodní jednání, interní firemní meetingy, analýzy prodejů i firemní reporting.

· Nabízíme příležitost pracovat v přátelském kolektivu stabilní mezinárodní firmy. Pevnou mzdu po období zaučení a následné zařazení do bonusového programu. Firemní automobil k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook. Součástí práce u naší firmy jsou také sportovní akce, vzdělávání a rozvoj se zaměřením na obchodní dovednosti.


Informace o pozici

Společnost
Stokvis Promi s.r.o.
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.