Pro našeho klienta významnou společnost se sídlem v Praze 1 působící v oblasti účetního a daňového poradenství hledáme tyto vhodné uchazeče/čky.
 
Vaším hlavním úkolem bude: daňové poradenství v oblasti českého a mezinárodního zdanění, mezinárodní daňové plánování, vypracování stanovisek k daňové problematice, jednání s klienty, zahraničními agenty a partnery a s institucemi státní správy, metodická pomoc klientům v oblasti daní, spolupráce s účetními a auditorem, reporting.
 
Požadujeme: VŠ - daně, ekonomika, zkušenosti a praxi v oboru a daňové problematiky (praxe ve společnosti zaměřené na daňové poradenství výhodou), znalost českých daňových zákonů a účetnictví, dobrou znalost AJ nebo NJ, osvědčení daňového poradce nebo certifikaci ve svazu účetních (výhodou), dobré vystupování a komunikativnost, profesionální přístup, flexibilitu, ŘP sk B.
 
Nabízíme: perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního růstu (nabízíme přípravu na zkoušky daňového poradce), odborná školení, velmi dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned. R.č.: 202301


Informace o pozici

Společnost
ADVANCE HR,s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.