Máme obchodní příležitost s nadstandardním vysokým výdělkem pro samostatné obchodníky s tahem na branku.

Náplň práce:

Do týmu společnosti, která nabízí konzultace v oblasti daní, účetnictví, práva, hledáme přesně takového obchodníka. Máme plný dům právníků, účetních, daňových poradců, takže nehledáme nikoho, kdo vyniká ve znalosti těchto oborů. Náš obchodník musí především vynikat v komunikaci s klientem, mít ostrý tah na branku!

Budete mít na starosti akvizici klientů ve vašem regionu. K dispozici budete mít CRM systém, vašim úkolem je klientům zavolat, domluvit si schůzku, na schůzku osobně přijet, s cílem prodat službu. Jednat budete pouze s top managementem.

Hledáme právě vás?

Doufáme, že ano! Hledáme obchodníka s prokazatelnými výsledky, který má zkušenost ideálně s komunikací s vyšším managementem společnosti.

Co Vám můžeme nabídnout:

Stabilní spolupráci se společností, která je více než 22 let na trhu.
Kvalitní produkt, kdy nám klient zaplatí pouze to, co mu reálně díky naší konzultaci ušetříme. Proč by tedy zakázník nechtěl ušetřit..
Samostatnost, homeoffice.
Práce na ŽL s pevným fixem nebo na HPP.
Motivační finanční hodnocení.
Služební vozidlo
Práce z domova

Pokud vás pozice zaujala, pošlete nám svůj CV, rádi vám řekneme více.

Společnost
Personální institut, s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 100 000 – 150 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura