Jsme MURA, mladá stavební společnost. Rekonstruujeme, stavíme a máme před sebou velké projekty, pro které hledáme novou posilu. Dosud jsme se soustředili na pražské realizace, ale expandujeme i do středočeského kraje. Velmi si zakládáme na kvalitě, preciznosti a férovém jednání napříč firmou.

VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ/KA / ROZPOČTÁŘ/KA

Chceš přiložit ruku k dílu a být součástí společnosti, jejíž výsledky jsou opravdu vidět? Máš zájem o stavařinu, rozumíš si s čísly, baví Tě číst ve výkresech a záleží Ti na skvěle odvedené práci? Bezva! Těšíme se na Tvůj životopis.

Jaká je náplň Tvojí práce

  • příprava rozpočtů
  • kontrola výměr projektových dokumentací
  • vedení výběrových řízení pro subdodavatele materiálů a prací
  • příprava podkladů pro realizační tým
  • správa subdodavatelských smluv a dokumentů
  • příprava podkladů pro uzavření SoD vč. dodatků a změnových listů
  • supervize veškerých nákladů a výsledků stavby v souladu s rozpočtem
  • evidence dokladů k předání díla objednateli a ke kolaudaci

Co od Tebe očekáváme

  • min. středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • samostatnost a zkušenosti v oblasti přípravy rozpočtů
  • orientaci v aktuálních cenách materiálů a prací
  • znalost technické dokumentace
  • znalost programů MS Office
  • znalost rozpočtových programů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • chuť učit se a rozvíjet se
  • preciznost a spolehlivost

Na co se u nás můžeš těšit

  • atraktivní zázemí moderní kanceláře v centru Prahy
  • pohodový a přátelský kolektiv
  • vedle patřičného honoráře také na finanční odměny za splněné cíle
  • týden dovolené navíc, 3 sickdays, možnost homeoffice
  • kafeterie

Rádi Tě přivítáme hned, nebo se na termínu nástupu domluvíme.

Práce je na částečný/plný úvazek.

Těšíme se na Tvoji zprávu!

Společnost
MURA s.r.o.
Adresa
Italská 2584/69, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik ve stavebnictví, Technik výroby, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.