Pro prestižní dynamicky se rozvíjející mezinárodní marketingovou agenturu hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici

Asistent/Asistentka v malé agentuře

náplń práce:
* organizační a administrativní úkoly
* podpora key account manažera a produkčního
* podpora při komunikaci s dodavateli (grafická studia, tiskárny, lettershopy atd.)
* spolupráce s účetní firmou (vedení pokladny, faktur a ostatních účetních dokladů)
* komunikace s klienty a dodavateli služeb
* data management/správa klientských databází (zanášení a korektury adres, nahrávání plateb, dohledávání plateb, obsluha hotline, zhotovování statistických přehledů apod.) - toto je hlavní úkol a zabere cca 90 % pracovního dne

požadujeme:
* praxi v administrativě
* min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, ideálně střední ekonomická škola, obchodní akademie
* základní znalost němčiny nebo angličtiny (zahraniční klienti)
* znalost české gramatiky, cit pro stylizaci textů (korektury textů), v případě zájmu výhledově možnost copywritingu
* znalost práce s PC, MS Office
* schopnost pracovat samostatně
* komunikativní typ
* organizační talent, analytické myšlení
* spolehlivost, loyalitu a zodpovědnost

nabízíme:
* 1 týden dovolené navíc po roce působení
* pružnou pracovní dobu (pevná část 9 - 15 hod.)
* různorodou náplň práce
* možnost pracovního rozvoje
* práci v malém kolektivu
* hezké pracovní prostředí v Praze na Vinohradech
* nástup možný ihned

Vaše nabídky v českém a německém či anglickém jazyce zasílejte do konce ledna 2023.
Posuzovány budou pouze životopisy, které splňují výše uvedená kritéria.

Společnost
prodialog s.r.o.
Adresa
Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 33 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Marketingová komunikace, Direct Marketing, Pracovník back office, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel