Náplň práce:

  • Elektroúdržba
  • Podpora IT specialisty
  • Běžná denní údržba elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba
  • Řešení běžných požadavků uživatelů PC
  • Instalace kabeláže pro nová MaR řešení
  • Občasné elektroinstalační práce

Požadavky:

  • SOU, SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe, praxi i kvalifikaci možno získat u nás
  • ŘP skupiny B
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Ochota držet pohotovost (mimo pracovní dobu včetně víkendů)

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Jedna směna (po-pá 7:00 – 15:00)
  • Práci v dynamicky se rozvíjejícím chemickém provozu (unikátní technologie, jediná v ČR)
  • Perspektivu dalšího rozvoje
  • Možnost firemního ubytování (mezi směnami)
  • 13. plat, věrnostní bonus
  • Vánoční a vitamínové balíčky
  • Stravenky v hodnotě 100 kč, bez doplatku
  • Kurzy AJ
  • Lístky do bazénu, sauny a posilovny
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick day

Společnost
TEMPERATIOR s.r.o.
Adresa
Kociánova 453/11, Liberec – Liberec VI-Rochlice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Chemický průmysl, Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.