Co vás čeká

Nastavení a obsluha výrobních strojů a zařízení
Údržba a kontrola výrobních strojů a zařízení
Zodpovědnost za plynulý chod výrobní linky

Práce v nepřetržitém režimu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Technické myšlení a manuální zručnost

Práce je vhodná pro absolventy i zkušené seřizovače.

Máme pro Vás vyhrazené náborové dny!

  • 9.1.2023
  • 13.1.2023
  • 16.1.2023
  • 18.1.2023
  • 23.1.2023

Vždy v čase od 10:00h do 13:00h

Pokud se Vám žádný termín nehodí, domluvíme si s Vámi schůzku individuálně.

Co vám můžeme nabídnout

Náborový příspěvek 30 000 Kč - 50 000 Kč dle zkušeností

25 dní dovolené

13. a 14. plat

Příplatky za směnnost

Svozová doprava zajištěna

Společnost
DISPONERO s.r.o.
Adresa
Klášterec nad Ohří
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.