DIAMO, státní podnik, se sídlem ve Stráži pod Ralskem je organizací, která realizuje zahlazování následků hornické činnosti po těžbě uranu, rud části uhelného hornictví v České republice.

specialista - podnikový právník

Pracovní náplň

  • zajišťuje a kontroluje provádění právní služby a vede právní agendu,
  • připravuje návrhy smluv s vyjímkou smluv majetkových,
  • připravuje a kontroluje podklady k zapsání zákonem stanovených skutečností o s. p. do obchodního rejstříku,
  • připravuje a kontroluje podklady pro změny statutu státního podniku,
  • zajišťuje odbornou a metodickou pomoc v oblasti uplatňování zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informací, ve znění pozdějších předpisů,
  • zpracovává návrhy ve věci organizace a organizace vnitřního řízení ředitelství státního podniku (organizační struktury),
  • vytváří zprávy a přehledy o jím vedené agendě pro potřeby vedení s.p., interních a externích auditů.

Co požadujeme

  • VŠ právnická fakulta
  • praxe v oboru minimálně 3 roky,
  • počítačová způsobilost – uživatelská znalost MS Office aj.
  • znalost SAP výhodou,
  • ŘP sk. B
  • dobré organizační a realizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, schopnost analýzy
  • ochota dalšího rozvoje a vzdělávání,
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Nabízíme

  • zázemí stabilního českého podniku,
  • zajímavé zaměstnání v oboru s dlouholetou perspektivou,
  • pružnou/pevnou pracovní dobu,
  • možnost profesního růstu (účast na odborných seminářích, kurzech a školeních),
  • možnost rozvíjet svoje schopnosti a znalosti,
  • dostatečný adaptační proces,
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):6 týdnů dovolené, měsíční prémie, home office, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, odměny při pracovních a životních výročích, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Nástup: 1. února 2023, případně dle dohody

    Termín pro podání nabídky: do 20. ledna 2023

Společnost
DIAMO, státní podnik
Adresa
Máchova 201, Stráž pod Ralskem
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Výroba a průmysl, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DIAMO, státní podnik, Lucie Šaffková
487 892 089
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.