Pro našeho významného klienta, společnost Simply Office s.r.o., která byla založena v roce 2012 a za 10 let svého působení na trhu se stala jedničkou ve svém oboru, momentálně obsazujeme tuto pozici:

Vedoucí oddělení fakturací

Na dané pozici požadujeme
- nejméně SŠ vzdělání
- dobré komunikační a organizační dovednosti
- praxe práce v účetním programu
- schopnost řídit tým
- znalost anglického jazyka

Nabízíme
- dobrou práci
- 5 týdnů dovolené a další zajímavé benefity
- 13. plat
- zázemí stabilní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
- zajímavou a různorodou práci v pěkném prostředí v centru Brna
- v Brně máme příjemný tým s rodinnou atmosférou
- možnost seberealizace a prosazení vlastních nápadů

Pracovní náplň
- komunikace s našimi stávajícími klienty telefonicky, emailem
- administrativa spojená s požadavky klientů (párování plateb, úprava smluv, splátkové kalendáře, reporting, apod.)
- spolupráce s ostatními odděleními společnostmi
- podílení se na nových projektech a rozvoji společnosti

Více o společnosti na www.simplyoffice.cz
Pracovní smlouva je uzavřena přímo se společností Simply Office, nikoliv přes agenturu.

Společnost
Diallogue Česká republika a.s.
Adresa
Lidická 700/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Služby, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka, Office Manager, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura