Jsme ryze českou společností, která si díky dlouholetým zkušenostem vybudovala pozici předního poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Od roku 2015 si udržujeme postavení operátora s největším počtem optických přípojek v ČR. V současné době máme obchodní zastoupení v Ostravě, Praze, Brně, Třeboni, Znojmě, Východních Čechách a Vysočině. V těchto lokalitách poskytujeme vysoce kvalitní internetové připojení, jedinečné televizní vysílání, mobilní služby, VoIP a datacentrum.

Specialista klientského centra (Praha)

Baví vás administrativa, cítíte se v tomto odvětví jako ryba ve vodě? Jste momentálně volní nebo se poohlížíte po změně? Pak hledáme právě vás.

Pokud chcete zapadnout do stabilní a stále se rozrůstající technologické společnosti, tak proč ne k nám. Práce na klientském centru není o aktivním prodeji, u nás je to o komunikaci s klienty, správě smluvní agendy a veškeré potřebné administrativě. Hledáme kolegy i bez praxe, rádi zaškolíme a kdykoliv podáme pomocnou ruku.

Co vás čeká

Denní kontakt s klienty v rámci klientského centra.
Zpracovávání požadavků administrativního charakteru.
Řešení administrativních úkonů spojených s agendou/procesem zpracování objednávek.
Komunikace s kolegy v rámci oddělení a napříč firmou.
Vyřizování telefonických hovorů, příjem a vyřizování e-mailů je nedílnou součástí komunikace s klienty.

Požadavky na danou pozici

SŠ vzdělání ukončené maturitou.
Občas obsloužíte i klienty v angličtině.
Práce s PC na denní bázi.
Samostatnost, spolehlivost.
Asertivita, proklientský přístup.

Co vám nabízíme

Stanete se součástí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
U nás vládne přátelská atmosféra, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.
Zaškolení – adaptační plán. Naši kolegové jsou vždy připraveni podat pomocnou ruku.
Hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou.
Notebook.
Stravenky.
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
Roční příspěvek využijete na dovolenou, sportovní aktivity či kulturní akce.
Finanční odměnu u vybraných bankovních produktů.
Nové klientské centrum v nákupní pasáži Černá růže přímo v centru Prahy.

Společnost
PODA a.s.
Adresa
Na příkopě 853/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník back office, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PODA a.s.