Agentom Alfa, fullservis agency

Area sales manager Čechy

Pro našeho významného klienta – mezinárodní společnost Kimberly Clark, s.r.o. - výrobce značek Kleenex, Kotex, Lidie, Huggies, Depend - hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Area sales manager v divizi Adult Care (značka Depend) pro region Čechy

Hlavní odpovědnost:
Vedení týmu obchodních zástupců v regionu Čechy

Popis pozice:

  • vedení prodejního týmu a zpracovávání administrativy spojené s vedením týmu
  • koučink a motivace obchodních zástupců
  • rozvoj obchodních vztahů s klíčovými firemními zákazníky (distributoři)
  • příprava a vyhodnocování prodejních aktivit
  • organizace a účast na odborných kongresech
  • aktivní účast na pravidelných poradách týmu
  • zajištění prodeje a distribuce výrobků v lékárnách a zdravotnických zařízeních
  • komunikace s lékaři a s distributorskými velkoobchody v regionu
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • pravidelný reporting

Kvalifikace:

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • zkušenosti s prací obchodního zástupce minimálně 2 roky
  • zkušenosti s vedením týmu minimálně 1 rok
  • zkušenosti v oblasti prodeje zdravotnického zboží a zdravotních pomůcek nebo materiálu výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • silné komunikační a prezentační dovednosti, silná schopnost vyjednávat
  • velmi dobré prodejní dovednosti
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • silné schopnosti v oblasti plánování času a organizace, schopnost organizovat si vlastní čas
  • znalost práce na PC – Excel, Word, Power Point na velmi dobré úrovni
  • komunikační znalost AJ
  • loajalita k firmě, přesvědčení o značce, kterou prezentuji

Osobnostní charakteristika:

  • proaktivita a orientace na výsledek
  • schopnost učit se nové věci
  • týmový hráč, schopnost pracovat pod tlakem
  • samostatnost, flexibilita
  • asertivita, cílevědomost, disciplína, zodpovědnost
  • empatie, schopnost motivovat tým
  • všeobecný rozhled

Nabízíme:

  • zázemí v úspěšné a dynamické zahraniční společnosti
  • zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil
  • odpovídající platové ohodnocení vč. bonusů/prémií
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování)
  • nástup možný ihned

Společnost
AGENTOM ALFA s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Account Manager, Regionalní obchodní manažer, Farmaceutický reprezentant, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AGENTOM ALFA s.r.o., Adriana Chaloupková