Společnost Henniges Hranice, s.r.o. se specializuje na vývoj a výrobu těsnících profilů pro karosérie osobních vozů.
Jedním z našich klíčových poslání je rozvíjet, udržovat a přitahovat výjimečné pracovníky. Na dané pozici Vás zaškolíme, vysvětlíme a ukážeme vše potřebné. I v budoucnu se postaráme o to, abychom v tom, co děláme, byli nejlepší.
Pojďte do toho s námi!

Účetní - senior

Náplň práce

Příprava podkladů pro denní a týdenní report
Příprava měsíční a roční závěrky
Vystavování faktur
Evidence a vedení pokladny, bankovních účtů
Příprava platebních příkazů
Vedení daňového účetnictví
Komunikace s daňovými poradci a auditory
Úzká spolupráce napříč firmou

Požadujeme

SŠ (ekonomické zaměření)
zkušenost na pozici samostatné účetní (komplexní účetnictví)
praxe ve výrobní firmě výhodou
Znalost DPH, Intrastat - výhodou
Schopnost pracovat s CZK i zahraničními měnami
Zkušenost s prací v MS Office (Excel, Word, Outlook)
Znalost právních předpisů v oboru
Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu
Angličtina na komunikativní úrovni - výhodou

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení
Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, vitamíny,..)
Flexibilní pracovní doba
Profesní růst a další vzdělávání

Společnost
Henniges Hranice, s.r.o.
Adresa
Olomoucká 306, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Henniges Hranice, s.r.o., Monika Liemannová
+420 603 418 112
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.