Skupina sociálních podniků Etincelle sdružuje několik provozů ve Středočeském a Jihočeském kraji a v Praze. Kromě zdravých profesionálů - baristů, pekařů, cukrářů, sociálních pracovníků a dalších profesí - zaměstnáváme také na 200 lidí se zdravotním postižením, kteří pracují na pomocných pozicích a dělají to, co zvládnou. Jsme držiteli ocenění EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2018. Provozujeme řemeslnou pekárnu a máme i další provozovny - vlastní pekařství, kavárny, bistra a úklidové týmy. Máme pražírnu kávy. Penzion s bistrem na Šumavě. Zajišťujeme cateringové služby.

oblastní manažer(-ka) kaváren a bister sociálního podniku

Hledáme oblastního manažera/oblastní manažerku kaváren a bister sociálního podniku - Praha (oblast STŘED)


Hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude zodpovědný za chod části našich pražských kaváren a bister v centru Prahy - na Praze 1 a Praze 5.
Jsme jeden z nejvýznamnějších sociálních podniků v zemi. Na pomocných pozicích dáváme práci lidem se zdravotním postižením. Provozujeme více než deset kaváren a bister a máme pražírnu, řemeslnou pekárnu a cukrářství.

Budete zodpovědný za denní chod tří našich provozoven. Budete odpovědný za metodické vedení zaměstnanců, dosažení prodejních cílů včetně podpory marketingu. Budete dohlížet na kvalitu jídel a nápojů, budete manažerem poboček a budete tedy dohlížet na jejich efektivitu, budete dohližet i na objem neprodané výroby atd. Budete součástí vedení firmy.

Hledáme kolegu, který zapadne do našeho týmu. Který bude mít zkušenosti s vedením lidí a provozoven. Který bude plný radosti z práce. Který bude mít nápady a bude chtít je realizovat. Který je empatický a vůdčí zároveň.

Zároveň hledáme člověka, který bude mít rozhled a který se ztotožní se základními myšlenkami naší sociální firmy.

Hledáme člověka, kterému nebude v případě nouze vadit, že si stoupne za bar.

Očekáváme minimálně středoškolské vzdělání, řidičský průkaz, angličtinu, velmi dobrou znalost obsluhy kancelářského softwaru (excel, outlook, word), orientaci v potravinářství/gastronomii, čistý trestní rejstřík. Odpovídající zkušenosti jsou také podmínkou.

Můžeme nabídnout adekvátní mzdové ohodnocení, benefity jako je sleva na firemní výrobky a penzijní či zdravotní připojištění, ale především možnost sebevzdělávání, profesního růstu a zejména možnost podílet se na něčem smysluplném. Auto, pc a mobil jsou spíše nutností, kterou vás vybavíme, než nějakým benefitem.

Do výběrového řízení pozveme ty, kteří nám zašlou životopis a motivační dopis. Nástup předpokládáme do konce února 2023.

Předem děkujeme za Váš zájem a těšíme se na setkání.


Informace o pozici

Společnost
Etincelle
Adresa
náměstí Jana Palacha 1/2, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Vedoucí/manažer restaurace, Vedoucí provozu, F&B Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace