Jsme rozvíjející se společnost v oboru obnovitelných zdrojů energií.
Provádíme vrty pro tepelná čerpadla a s tím spojené služby (projekce, inženýring, montáže)
Vrty realizujeme pro všechny typy budov, pro rodinné domy, pro menší i větší veřejné budovy (vzdělávací, kulturní a sportovní objekty) pro privátní klienty (hotely, firemní sídla, výrobní závody apod.)

Hledáme někoho, kdo nám pomůže s obchodní činností od A do Z, od zpracování cenových nabídek a komunikací s klienty po uzavírání smluv a vedení zakázek.
Našimi klienty jsou především stálí partneři (montážní a obchodní subjekty) ale i stavební firmy nebo přímo investoři.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za vedení svěřených obchodních aktivit, realizací a zákazníků
  • udržování kontaktů a rozvoj spolupráce se stávajícími obchodními partnery a zákazníky
  • získávání nových zákazníků
  • zpracování zákaznických objednávek a cenových nabídek ve firemním softwaru
  • správu a udržování partnerské databáze
  • mapování trhu a identifikaci obchodních příležitostí
  • spolupráci v rámci našeho obchodního týmu při dosažení osobních i obchodních cílů společnosti
  • ochota cestovat - většina týdne návštěvy zákazníků, 1-2 dny v kanceláři

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít:

  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou, ideálně stavebního zaměření
  • praxe v obchodní činnosti podmínkou
  • zkušenost z oblasti prodeje produktů a služeb ve stavebnictví výhodou
  • zkušenost s řízením prodejního cyklu
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu
  • konstruktivní přístup k řešení problémů a prozákaznický přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • samostatnou a zodpovědnou práci ve společnosti s jasnou vizí a firemní strategii
  • dlouhodobé perspektivní zaměstnání u uznávané společnosti ve svém segmentu
  • zaškolení a podporu při zapracování
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:

  • Převážně kraj Vysočina, Pardubický, Královéhradecký, Středočeský, Liberecký

Společnost
Josef Klapáč
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Josef Klapáč, Michal Klapáč
603 211 038