Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost zaměřená na návrh,
projekci a dodávku průmyslových kotlů a kotelen. Pracovníci
společnosti IES Tech s.r.o., navazují na svou dlouholetou praxi
v oboru výroby a dodávek kotlů, kotelen, akumulačních
a zásobních nádrží, řešení optimalizace hospodaření
s energiemi v energetických a průmyslových provozech.

Konstruktér kotlů a energetických zařízení

Náplň práce:

  • návrh konstrukčního řešení částí a dílčích celků technologických zařízení
  • příprava projektové a výrobní dokumentace 2D a 3D
  • spolupráce na přípravě prvotního konceptu technického řešení s obchodním oddělením
  • spolupráce s oddělením nákupu, přípravy zakázek i výrobou, příprava specifikace použitých komponent
  • komunikace s partnery, subdodavateli, zákazníkem
  • spolupráce při realizaci díla u zákazníka (šéfmontáž, supervize)
  • vytváření konstrukční dokumentace aparátů
  • objednávání materiálu
  • dohled na výrobních závodech a na montážích

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického směru (TZB nebo strojírenství výhodou)
  • znalost práce v Solid Edge, Auto CAD, Draft Sight a v MS Office (Word, Excel) popř, SolidWorks
  • samostatnost, komunikativnost a smysl pro zodpovědnost
  • zkušenosti v oblasti konstrukce technologických a energetických zařízení výhodou
  • znalost AJ minimálně pro psanou komunikaci (středně pokročilý)
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavou práci v dobře sehraném kolektivu
  • možnost vzdělávání a kariérního růstu (SW, jazyky,…)
  • mobilní telefon a notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost pracovat na pobočkách: Poděbrady, Praha, Brno

Termín nástupu:

ihned, dle dohody

Společnost
IES Tech s.r.o.
Adresa
Želetavská 1449/9, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Zákaznický servis, Technik v energetice, Technolog v energetice, Konstruktér, Servisní technik, CAD/CAM specialista, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.