Jsme česká firma a na trhu úspěšně fungujeme už 25 let. Máme vlastní prodejny a síť velkoobchodních partnerů po celé ČR.

Prodejce - designér - M/Ž

Firma – LOS KACHLOS s.r.o.

Jsme česká firma a na trhu úspěšně fungujeme už 25 let. Máme vlastní prodejny a síť velkoobchodních partnerů po celé ČR a pro náš showroom na pražských Vinohradech hledáme šikovnou kolegyni/kolegu s pozitivním přístupem k práci i k životu :)

Typ úvazku – HPP na plný úvazek

Náplň práce:

  • Obchodní komunikace s klienty na prodejně.
  • Asistence při výběru obkladů, dlažeb a vybavení do koupelen.
  • Tvorba 3D vizualizací v profesionálním programu ViSoft.
  • Zpracování cenových nabídek, vystavování klientských objednávek.

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, bezúhonnost, schopnost perfektní spolupráce v týmu.
  • Cit pro estetiku a design.
  • Orientace ve stavební problematice, čtení stavebních výkresů.
  • Výborné komunikační dovednosti, obchodní „tah na branku“.
  • Zkušenosti s navrhováním koupelen výhodou, ne nutností.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou, zajímavou práci v rodinné atmosféře menší firmy ve stabilním a přátelském kolektivu.
  • Samostatnou práci v příjemném prostředí v showroomu na ulici Vinohradská.
  • Zaškolení s programem ViSoft (profesionální 3D vizualizace).
  • Mzdu 35.000 Kč - 70.000 Kč podle obchodních výsledků.
  • Pracovní dobu bez směn, víkendů a svátků.
  • Služební telefon s neomezeným tarifem.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
LOS KACHLOS s.r.o.
Adresa
Vinohradská 940/41, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Designer, Obchodní zástupce, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

LOS KACHLOS s.r.o., Petr Kubek