BlueTouch Media, s.r.o. je přední společností na českém a slovenském trhu v oblasti digital signage. Mezi naše klienty patří velké společnosti jako Benzina, Lagardere, BAT, Super ZOO, Valmont, Národní muzeum. Více o našich realizacích najdete na www.bluetouch.media.

Obchodní manažer

Rozšiřujeme náš tým a hledáme obchodníka pro akvizici nových klientů. Obchodník bude úzce spolupracovat s vedením společnosti na získávání nových zakázek, ať už zpracováváním poptávek, tak i vlastním oslovováním potenciálních klientů. Zároveň by si u některých klientů vyzkoušel i account management (odřízení zakázky od návrhu až po realizaci).

Náplň práce:

  • Zobchodování poptávek nových klientů
  • Prospecting a oslovování potenciálních klientů
  • Ve spolupráci s produktovým oddělením návrh řešení digital signage pro klienta
  • Account management – pro pochopení celého procesu starost o část menších klientů
  • Spolupráce s vedením společnosti, s produktovým oddělením, oddělením nákupu, s montážní firmou

Požadujeme:

  • Praxe v digital signage, ideálně v agentuře dodávající digital signage či instore design
  • Znalost AV technologií a základní orientaci v IT
  • Nadšení do digitálních technologií

Osobnostní předpoklady:

  • Orientace na kvalitu a dotahování věcí
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, cílevědomost, aktivní přístup
  • Schopnost identifikovat potřeby klienta

Nabízíme:

  • Notebook, telefon, možnost převedení soukromého tarifu pod společnost
  • Možnost nadstandardního výdělku (40 000 Kč fix + atraktivní odměny ze získaných zakázek)
  • Zázemí stabilní společnosti

Společnost
BlueTouch Media, s.r.o.
Adresa
Jihlavská 1276/17, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager, Trade Marketing, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel