Jsme 2bminer.com, zabýváme těžbou kryptoměn, vývojem vlastního softwaru a využíváním zbytkových energií po celém světě. Díky unikátnímu obchodnímu modelu naše společnost zaznamenává růst v řádek stovek % ročně, tím se rozšiřují možnosti našeho obchodního týmu. Nastal čas najít mezi sebe kolegu s nadšením pro technologie, který má chuť posouvat věci kupředu, stejně jako my. Spolupracujeme s královskou rodinou v UAE a naším cílem je změnit svět těžby kryptoměn s využítím zbytkové energie.

Jádrem naší práce je zajišťovat kompletní servis pro těžbu kryptoměn a to od nákupu, zapojení strojů až po samotný servis strojů a péči o klienty. Samotná těžba probíhá v našich hostingových centrech v USA a UAE, i když prozatím tvoří většinu naší klientely investoři z Čech, Slovenska, a UAE.

Nyní hledáme jedince, kteří chtějí FULL TIME JOB. Pokud máš drive, zkušenost s prací s VIP klientelou nebo i vlastní databázi movitých klientů a chtěl by si s námi spolupracovat na denní bázi s jistou mzdou a velmi atraktivní pohyblivou složkou tak jsi na správném místě.

Společně vytvoříme tvé portfolio klientů o které se budeš starat a zajišťovat vše potřebné pro jejich spokojenost.

Na formality si příliš nepotrpíme, jsme zaměřeni na výsledky, ale několik požadavků na nového týmového hráče máme:

Zkušenosti s komunikací s movitými klienty
Jednání na úrovni
Zájem o technologie
Profesionální vystupování (psanou i mluvenou formou)
Spolehlivost a drive do práce
Chuť se posouvat a růst společně s firmou
AJ velkou výhodou, není ale podmínkou
Pokud jsi dočetl do konce a pracovní nabídka se ti líbí, pošli nám svoje CV a pár řádků o sobě.

Pokud se ti naše příležitost líbí a hledáš i něco víc než jen dobrý plat tak je čas domluvit si osobní schůzku v našich kancelářích.

O týmu

O nás

Jsme 2bminer.com, zabýváme těžbou kryptoměn, vývojem vlastního softwaru a využíváním zbytkových energií po celém světě. Spolupracujeme s královskou rodinou v UAE a naším cílem je změnit svět těžby kryptoměn s využítím zbytkové energie.

Informace o pozici

Společnost
Precise sales s.r.o.
Adresa
Evropská 2590/33c, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Grafik, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Konzultant, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Precise Sales s.r.o., Sebastián Brůcha
‭+420 705 903 833‬